Тест було створено та тему 7 класу. " Правила поведінки учнів у хімічному кабінеті. ( ПОВТОРЕННЯ ).
Конструктор тестів
Тест було створено та тему 7 класу. " Правила поведінки учнів у хімічному кабінеті. ( ПОВТОРЕННЯ ).
УВАЖНО ЧИТАЙТЕ ЗАПИАТННЯ.
БАЖАЮ ВАМ УСПІХІВ!
1
Чого не можна робити у хімічній лабораторії?
2
Що вивчають:
3
Заходити до кабінету хімії можна :
4
Що зображено на малюнку?
5
Що це?
6
Встановить правельну відповідність.

Знак Обережно! Отруйні речовини

Знак Обережно! їдкі речовини
7
Встановить правельну відповідність.

Знак Обережно! Легкозаймисті речовини.

Обережно! Їдкі та корозійні речовини
8
Встановить правельну відповідність.
Знак Обережно! Випромінювання лазера

Обережно. Шкідливі для здоров'я речовини. Попереджувальні знаки,

Знак попереджуючий "Обережно! Небезпека вибуху"

Знак про "Увагу"

9
Встановить правельну відповідність.

користуйтесь захисними рукавицями;

Знак табличка "Працювати в захисних окулярах"
10
Що таке хімія
Рефлексія від 0 учнів
Сподобався:
Так: 0
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 0
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 0
Так: 0