Тест на тему "Правила безпеки під час роботи в кабінеті хімії" за підручником О. Григорович, О. Недоруб відповідно до модельної програми "Хімія. 7 - 9 класи " для закладів загальної середньої освіти, автор О. Григорович
Конструктор тестів
Тест на тему "Правила безпеки під час роботи в кабінеті хімії" за підручником О. Григорович, О. Недоруб відповідно до модельної програми "Хімія. 7 - 9 класи " для закладів загальної середньої освіти, автор О. Григорович
Бажаю успіху!
1
Правила безпеки - це просто формальність
2
Працюючи у хімічному кабінеті, можна виконувати не тільки досліди, узгоджені з учителем, а й ті, які тебе зацікавили
3
Відкривши банку, так треба класти корок на стіл 
4
Деякі речовини в хімічному кабінеті можна пробувати на смак.
5
Надлишок реактиву можна злити назад у посудину, з якої його взято
6
При нагріванні рідини у пробірці слід користуватися пробіркотримачем
7
При нагріванні рідини у пробірці отвір її треба спрямовувати у той бік, куди тобі зручно
8
Так треба перевіряти запах реактиву 
9
Щоб загасити полум'я спиртівки, на нього слід щосили дмухнути
10
Так треба тримати посудину з реактивом, наливаючи рідину
11
У разі потрапляння речовин на шкіру або одяг треба негайно повідомити вчителя
12
Робота у кабінеті хімії буде безпечною, якщо дотримуватися певних правил. Безпека понад усе!
Молодець, у тебе все вийшло!
Рефлексія від 2 учнів
Сподобався:
Так: 2
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 2
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 2
Так: 0