Конструктор тестів
1
В одному з відділів магазину звичайно купують або один торт, або одну коробку цукерок, або один торт і одну коробку цукерок. В один з днів було продано 57 тортів і 36 коробок цукерок. Скільки було покупців. Якщо 12 чоловік купили і торт і коробку цукерок?
2
В спортивному таборі 65% дітей вміють грати у футбол, 70% - у волейбол і 75% - у баскетбол. Яка найменша кількість дітей, які вміють грати і у футбол, і у волейбол, і у баскетбол?
3
Протягом тижня у кінотеатрі демонстрували фільми А, В і С. З 40 школярів, кожний передивився або всі три фільми, або один з трьох, фільм А бачили 13, фільм В – 16, фільм С – 19. Знайти, скільки учнів переглянули всі три фільми?
4
З 40 учнів 30 уміють плавати, 27 уміють грати у шахи і тільки 5 не уміють ні того, ні іншого. Скільки дітей уміють плавати і грати у шахи? .
5
За допомогою кругів Ейлера розв’язати задачу.
Із 100 студентів 28 вивчають англійську мову, 30 – німецьку, 42 – французьку, 10 – англійську і французьку, 5 – німецьку і французьку, 3 – німецьку, англійську і французьку. Скільки студентів не вивчають жодної мови? Скільки студентів вивчають лише французьку, лише англійську, лише німецьку мови?
жодної
18
тільки німецьку
15
тільки англійську
25
тільки французьку
20
30
Рефлексія від 80 учнів
Сподобався:
Так: 63
Ні: 17
Зрозумілий:
Так: 57
Ні: 23
Потрібні роз'яснення:
Ні: 60
Так: 20