Конструктор тестів
1
Яка стандартна періодичність проведення технічного обслуговування №2 (ТО-2) для тракторів, виражена в мотогодинах?
2
Яка з наведених операцій є ключовою для ТО-2 і зазвичай не входить до переліку робіт ТО-1?
3
При якій стійкій середньодобовій температурі повітря рекомендовано проводити сезонне технічне обслуговування (СТО) для переходу на весняно-літній період експлуатації?
4
Яким чином перевіряють герметичність радіатора системи охолодження після ремонту?
5
Яка механічна властивість металу характеризує його здатність чинити опір проникненню в нього іншого, твердішого тіла?
6
Які дії необхідно виконати, якщо густина електроліту в акумуляторній батареї взимку свідчить про її розряд на 25%?
7
Який інструмент рекомендується використовувати для очищення асфальтосмолистих відкладень з внутрішньої поверхні ротора відцентрового маслоочисника?
8
На що необхідно звернути особливу увагу при технічному обслуговуванні трактора, який працює в умовах підвищеної запиленості?
9
Який вид ремонту виконується з метою відновлення технічного стану та повного ресурсу машини після того, як її основні агрегати відпрацювали свій ресурс?
10
Яка структура утворюється в сталі при швидкому охолодженні (гартуванні) з температури, вищої за критичну точку Ac3?
11
Як класифікується зберігання техніки, якщо перерва в її використанні становить понад два місяці?
12
Який тип технічного обслуговування трактора проводиться кожні 8-10 годин роботи?
13
Яка з перелічених дій категорично заборонена під час проведення технічного обслуговування?
14
Яка процедура виконується з фільтрувальним елементом повітряного фільтра дизельного двигуна після його промивання?
15
Що є основною метою технічного обслуговування (ТО) техніки?
Рефлексія від 0 учнів
Сподобався:
Так: 0
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 0
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 0
Так: 0
Дiагностування двигуна, гiдpосистеми, вузлiв тpансмiсiї та ходової частини. Визначення технiчного стану основних механiзмiв i робочих органiв сiльськогосподаpських машин. Вимоги безпеки
Пеpевipка технiчного стану машин за допомогою спецiальних пpиладiв та випpобувань на стендах. Види пеpевipок, їх стислий змiст
Порядок пpоведення пеpiодичних оглядiв машин їх технiчного стану. Роль тpактоpиста-машинiста у пpоведеннi технiчного огляду.