За допомогою даного тесту можна перевірити рівень знань учнів із теми "Особливості монологічного і діалогічного мовлення в різних сферах спілкування. Дискусійне мовлення"
Конструктор тестів
За допомогою даного тесту можна перевірити рівень знань учнів із теми "Особливості монологічного і діалогічного мовлення в різних сферах спілкування. Дискусійне мовлення"

1
Діалог - це розмова ...
2
За способом взаємодії між учасниками спілкування виділяють (виберіть всі можливі варіанти)
3
Монолог - це розмова ... [двох, однієї особи, трьох і більше] осіб.
4
Полілог - це розмова [однієї особи, двох, трьох і більше] осіб.
5
Монологічне мовлення класифікують за способом організації (виберіть всі можливі варіанти)
6
Прочитай уривок тексту
– Добрий день, Ганно!
– Добрий, Руслане!
– Радий тебе познайомити зі своїм братом. Вікторе, це Ганна, моя подруга по театральному гуртку.
– Дуже приємно, Вікторе. Руслан часто вас згадує.
– І меня дуже приємно, Ганно. Про вас він ніколи не згадував, на жаль. Тепер я зрозумів, що він хотів приховати інформацію про таку красуню
– А, я не заслуговую на такі швидкі компліменти.
– Так, Ганю, мій братик вміє улестити, я добре знаю його звички.
Скільки осіб бере участь у розмові? (дай коротку відповідь)
7
Прочитай уривок
—Слухайте. Було це навесні. Ви ще пам'ятаєте, що то таке весна? Пам'ятаєте небо, синє, глибоке, далеке! Пам'ятаєте, як ляжеш в траву десь, закинеш руки за голову і глянеш у це небо, небо весни? Е!.. Ну, словом, було це навесні. Круг мене кохалося поле, шепотіло, цілувалось... (В. Винниченко)
Цей вид спілкування називається
8
Невід’ємною складовою діалогу є
9
Нова репліка у діалозі пишеться (дай коротку відповідь)
10
Обери ту картинку, що демонструє полілог
11
Діалог можна записати у лапках (напиши "Так" чи "Ні")
12
Якщо репліки беруться в лапки і записуються підряд без слів автора, то між ними ставиться (дай коротку відповідь)

Рефлексія від 33 учнів
Сподобався:
Так: 30
Ні: 3
Зрозумілий:
Так: 30
Ні: 3
Потрібні роз'яснення:
Ні: 29
Так: 4