Конструктор тестів
1
До складу яких держав входили українські землі напередодні Першої світової війни:
2
Головна Українська Рада виникла на території :
3
УЦР очолив?
4
Хрещення русі відбулося
5
Скликана в Переяславі (1654 р.) гетьманом Б. Хмельницьким Генеральна військова рада мала вирішити питання про
6
Установіть відповідність між документом Української Центральної Ради та уривком із нього
Перший Універсал
«Однині Україна стає Українською Народною Республікою. Не відділяючись від республіки Російської,.. ми твердо станемо на нашій землі…»
Другий Універсал
«…не розриваючи з державою Російською, хай народ український на своїй землі має право сам порядкувати своїм життям. Хай порядок і лад на Вкраїні дають вибрані…Всенародні Українські 3бори (Сойм)...»
Третій Універсал
«…ми рішуче ставимось проти замірів самовільного здійснення автономії України до Всеросійського Учредительного Зібрання…»
Четвертий Універсал
«Неможливо одночасно визнавати право на самовизначення і водночас робити грубий замах на це право… як це робить Рада Народних Комісарів щодо Народної Української Республіки…»
«Однині Українська Народна Республіка стає самостійною… суверенною державою українського народу…»
7
Дати розгорнуту відповідь:Україна в роки Першої світової війни.
8
Дати стислу відповідь:Період діяльності Української Центральної Ради (березень 1917-квітень 1918 р.)
9
Розкрийте суть Паризької мирної конференції 1919-1920 рр.
Рефлексія від 0 учнів
Сподобався:
Так: 0
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 0
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 0
Так: 0