Тест створений на основі оповідання Оксани Павлової «Якби я мав такі кросівки...» за підручником "Українська мова та література" (Вашуленко) 2 клас (с. 121-123)
Конструктор тестів
Тест створений на основі оповідання Оксани Павлової «Якби я мав такі кросівки...» за підручником "Українська мова та література" (Вашуленко) 2 клас (с. 121-123)
Дорогі учні!
Зараз ви візьмете участь у цікавому тестуванні за казкою Оксани Павлової "Якби я мав такі кросівки".
Уважно прочитайте кожне запитання та оберіть лише одну правильну відповідь.
Не поспішайте, згадайте події казки та її героїв.
Бажаємо вам успіху! У вас все вийде! 😊
1
Хто запросив звірів із Соснового лісу на змагання?
2
У якому виді спорту вирішили змагатися звірі?
3
Хто першим охоче погодився брати участь у змаганні від Соснового лісу?
4
Хто був місцевим фотокореспондентом у лісі?
5
Як виглядали бігуни з Березового лісу?
6
Що сказали звірі із Соснового лісу після того, як прибігли останніми?
7
Хто розсудив звірів і сказав, що кросівки, картуз та маєчка тут ні до чого?
8
Що, за словами мудрої сови, потрібно для досягнення успіхів у спорті?
9
Що вирішили зробити звірі Соснового лісу після повчання сови?
10
Хто відкрив майстерню з пошиття спортивної форми в Сосновому лісі?
11
Хто відкрив крамницю із кросівками в Сосновому лісі?
12
Для чого звірі Соснового лісу все це робили?
Молодці, юні читачі!
Ви щойно успішно пройшли тестування за казкою "Якби я мав такі кросівки"!
Сподіваємося, ви не лише добре запам'ятали події цієї історії, але й зрозуміли її головний урок.
Пам'ятайте, як мудра сова сказала: "Кросівки, картуз та маєчка тут ні до чого. Щоб досягти успіхів у спорті, треба тренуватися."
Ця казка вчить нас, що справжній успіх приходить не завдяки красивому одягу чи чарівним речам, а завдяки наполегливій праці, старанності та підготовці.
Якщо ви хочете чогось досягти – у спорті, навчанні чи будь-якій іншій справі – не лінуйтеся, тренуйтеся, вчіться та працюйте над собою. Саме тоді ви зможете досягти своїх мрій!
Дякую за вашу уважність та старанність! Ви – справжні молодці! 😊
Рефлексія від 0 учнів
Сподобався:
Так: 0
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 0
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 0
Так: 0