Музичне мистецтво в нашому житті. (7 клас, І семестр, тема 1)

Музичне мистецтво

Для кого: 7 Клас

77 проходжень

12 запитань

04.11.2021

24

1

0

Опис тесту:

Тест складено за матеріалами підручника"Музичне мистецтво" 7 клас авторів Л. Масол, Л. Аристової.

Запитання №1 з однією правильною відповіддю Балів: 8%

Відомий німецький композитор (1770– 1827) із м. Бонн, піаніст, органіст, диригент, який створив 9 симфоній, музику до трагедій Гете, оперу «Феделіо», 32 сонати і безліч інших творів, який боровся із своєю хворобою, але поступово цілковито втратив слух. Його музика дієва, активна, передає напружений пульс думки.

Запитання №2 з однією правильною відповіддю Балів: 8%

"Токату і фугу ре мінор" для органа створив німецький композитор 18 століття органіст, клавесиніст і скрипаль, представник стилю бароко, майстер поліфонії і контрапункту

Запитання №3 з однією правильною відповіддю Балів: 8%

Музичний інструмент, який являє собою три ряди келихів різно- го розміру, наповнених різним об’ємом води. Звуки, ніжні й дзвінкі водночас, видобуваються шляхом легкого проведення пальцем по облямівці посуду називається

Запитання №4 з однією правильною відповіддю Балів: 8%

Яку музику грали музиканти на палубі смертельно пораненого «Титаніка», щоб надати людям підтримку в трагічні миті їхнього життя, допомогти їм зберегти душевну рівновагу, людську гідність перед неминучою смертю?

Запитання №5 з кількома правильними відповідями Балів: 8%

Назвіть пісні із репертуару українського вокально-інструментального ансамблю 1970-х років тріо Маренич

Запитання №6 з однією правильною відповіддю Балів: 8%

Назвіть ім'я української співачки,1947 року народження, народної артистки України, яка з великим успіхом гастролювала в Мексиці, Канаді, США, Чехії, Польщі, Фінляндії, Кореї, Франції, країнах Латинської Америки, популяризуючи українські народні пісні, серед яких є ліричні, гумористичні, пісні-балади, українські пісні XVII–XVIII ст., обрядові.

Запитання №7 з кількома правильними відповідями Балів: 8%

Назвіть пісні із репертуару Руслани, народної артистки України із Львова,1973 року народження, співачки, диригента, яка в 2004 році перемогла на пісенному конкурсі «Євробачення»

Запитання №8 з однією правильною відповіддю Балів: 8%

Як називається танець з енер­гійним і чітким ритмом, який ви­ник в Аргентині, у минулому його танцювали чо­ловіки, щоб здобути прихильність жінок, та згодом танець почали виконувати в парі, відображаючи складні взаємовідносини між закоханими, їхні почуття одне до одного?

Запитання №9 з однією правильною відповіддю Балів: 8%

Назвіть ім'я аргентин­ського музиканта і композитора (1921-1990), якого прозвали «батьком танго», який склав понад 300 композицій танго, 50 мелодій до кінофільмів, серед яких «Генріх IV» (режисера М арко Белоккьо), «Армагеддон» (Апена Жесуа), «Південь» і «Посилання Гарделя», (Фернанда Соланаса), а також музику до театральних вистав і балетів.

Запитання №10 з однією правильною відповіддю Балів: 8%

Як називається парний кубинський танець африканського похо­ дження, що вирізняється з-поміж інших передусім плавними рухами в поєднанні з широкими кроками?

Запитання №11 з однією правильною відповіддю Балів: 8%

Як називається латиноамери­канський танець, що виник в Бразилії, є одним з національ­них символів цієї країни, здобув світове визнання завдяки бразильським карнавалам, які від­ буваються в Ріо-де-Жанейро?

Запитання №12 на встановлення відповідності Балів: 8%

Встановіть відповідність між іменем композитора і назвою музичного твору

ім'я композитора
1

Зекінья де Абреу

2

Хосеіто Фернандес

3

Астор П ’яццола

4

Йоганн Себастьян Бах

5

Людвіг ван Бетховен

назва музичного твору
А

«Лібертанго»

Б

«Тіко-Тіко»

В

«Гуантанамера»

Г

"Симфонія № 3"

Д

"Токата і фуга ре мінор"

Рефлексія від 52 учнів

Сподобався

45 7

Зрозумілий

33 19

Потрібні роз'яснення

41 11