Лікарські рослини. Фітотерапія

Запитання №1

Які рослини називаються лікарськими?

Запитання №2

Лікарські рослини – це….

Запитання №3

До лікарських рослин не належить

Запитання №4

До отруйних лікарських рослин  належать...

Запитання №5

Лікарські трави, використовувані в народній медицині, ….

Запитання №6

Лікарські трави…

Запитання №7

Для лікування використовують..

Запитання №8

Дерево, найбільш оспіване Т.Г. Шевченком, є символом України та оберегом рідного дому, має великі лікувальні властивості. Дуже цілюще, використовують кору, гілки. Настій кори знижує температуру, застосовується при ревматизмі, застуді, головного болю, розладах шлунка

Запитання №9

Городня рослина з великими круглими або овальними плодами. Насіння…. сік з м`якоті мають лікувальні властивості, як сечогінний так і жовчогінний засіб, допомагають при шлункових розладах.

Запитання №10

Лікарська рослина, яка вбиває понад 40 видів мікробів. Здавна з неї готували цілющі настої. В народі кажуть : ця трава від 99 хвороб, лікують ней й опіки. Спиняє кровотечу, лікує застуди, хвороби шлунка, гоїть рани.

Запитання №11

Цілющі властивості цієї рослини  містяться в її квітках. У народній медицині з навару пелюсток роблять примочки для очей. ЇЇ називають ще квіткою хворого серця.

Запитання №12

Ця рослина росте в наймальовничіших куточках, над чистими струмками, в тихих гаях. Коли вона цвіте, то найспівучіший птах – соловей  прославляє її красу. Лікує багато хвороб.Екстракти із кори – гарний засіб, що використовується при внутрішніх кровотечах, а також при судомах. Свіжі ягоди з медом та водою вживають під час кашлю та серцевих захворбваннях..

Режими доступу до тесту:

Тест ЗАКРИТИЙ для відображення в бібліотеці тестів

Тест ВІДКРИТИЙ для відображення в бібліотеці тестів

Тест ВІДКРИТИЙ для відображення в бібліотеці тестів, але проходження доступно лише з дозволу автора. Кількість запитань для перегляду обмежена