Конструктор тестів
1
В давнину іграшки:
2
Яку роль виконувала лялька – мотанка в кожній родині?
3
Чому лялька – мотанка немає обличчя?
4
Для виготовлення ляльки - мотанки потрібно лише мати
5
Яких ляльок в хаті могло бути найбільше, їх обов’язково спалювали?
6
Чому ляльку називали Трав’яниця?
7
Найголовніша – ------.
Її робили найкращою, з лялечкою-дитинкою на руках. Таку ляльку мати дарувала заміжній дочці, аби та завагітніла. Жінка клала її під подушку і з часом у сім’ї з’являлося маля.
Рефлексія від 0 учнів
Сподобався:
Так: 0
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 0
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 0
Так: 0