Конструктор тестів
1
Яке з цих тіл чинить найменший тиск на поверхню?

2
Які особливості будови кінцівок і зубів тварин НЕ призначені для збільшення тиску?
3
Вага лижника разом із лижами дорівнює 700 Н, площа опори двох лиж – 2500 см2. Чому дорівнює тиск, який чинить лижник на сніг?
4
У якому з випадків тиск хлопчика на поверхню буде найбільшим і чому?

5
Чому м’яч, винесений з кімнати на вулицю взимку, виявляється спущеним?
6
На яких водолазів діє однаковий гідростатичний тиск?

7
Тиск рідини на дно й стінки посудини НЕ залежить від:
8
Встановіть відповідність між значенням атмосферного тиску в Па та мм рт. ст.
110 кПа
675 мм рт.ст.
101325 Па
570 мм рт.ст.
900 гПа
1 мм рт.ст.
76 гПа
825 мм рт.ст.
133,3 Па
760 мм рт.ст.
9
У рідинному манометрі міститься ртуть. Ліве коліно манометра відкрите в атмосферу. Який тиск у балоні, якщо атмосферний тиск дорівнює 100 кПа? (Відповідь подайте в кПа, округленою до десятих)

10
Порівняйте виштовхувальні сили, що діють на суцільні однакові залізні кульки в посудинах iз різною рідиною.

11
Альпініст піднявся в гори на висоту 1,1 км. Чому дорівнює значення атмосферного тиску на цій висоті, якщо біля підніжжя гори барометр фіксував значення 760 мм рт. ст.? (Відповідь подайте в мм рт. ст.). Запишіть лише числове значення.
12
Під час лабораторної роботи учні опускали у воду невеликий кубик. Кубик плавав всередині рідини. За допомогою динамометра діти визначили, що його вага у повітрі становить 21 Н, а у воді – 19 Н. Визначте густину кубика. (Густина води становить 1000 кг/м3, g = 10 Н/кг). Впишіть у поле лише числове значення густини в кг/м3.
Рефлексія від 431 учня
Сподобався:
Так: 308
Ні: 123
Зрозумілий:
Так: 260
Ні: 171
Потрібні роз'яснення:
Ні: 307
Так: 124