Конструктор тестів
1
Спілкування - процес взаємодії між людьми, який виникає через потребу в спільній діяльності
2
Чи є обмін емоціями частиною процесу спілкування?
3
Чи є відправник тим, хто передає повідомлення?
4
Якщо хлопець запитує дівчину, то
5
Якщо вчитель спілкується з учнями у класі, то це
6
Якщо мама спілкується у дитиною через батька, то це
7
Якщо людина спілкується за допомогою міміки, жестів, то це ..
8
Якщо людина спілкується за допомогою слів та жестів, то це ...
9
Оберіть правила ефективного спілкування (3)
10
Що таке спілкування?
11
Який вид спілкування здійснюється за допомогою слів?
12
Що належить до невербальних засобів комунікації?
Рефлексія від 0 учнів
Сподобався:
Так: 0
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 0
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 0
Так: 0