Конструктор тестів
1
Зима-добре чи зима-погано?
2
Зима-добре чи зима-погано?
3
Зима-добре чи зима-погано?
4
Зима-добре чи зима-погано?
5
Зима-добре чи зима-погано?
6
Зима-добре чи зима-погано?
7
Зима-добре чи зима-погано?
8
Зима-добре чи зима-погано?
Рефлексія від 1 учня
Сподобався:
Так: 1
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 1
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 1
Так: 0