Вітаю тебе, математику! Сьогодні твоя олімпіада незвичайна - ти маєш виконати обчислення на чорнетці у стовпчик (або усно) і записати тільки відповідь! Головне - ЯКІСТЬ і , звісно, швидкість! ПРОХОДИТИ МОЖНА ТІЛЬКИ 1 РАЗ!!! Бажаю успіхів! Якщо вже зібрався з думками, вперед, вірю у тебе!











