Діагностична робота з теми "Мова і мовлення"
Конструктор тестів
Діагностична робота з теми "Мова і мовлення"
Бажаю успіхів!
1
Мовлення поділяється на:
2
Нетикет - це
3
Бібліотека, бібліотечний, біолог, бібліотекарка.
В поданому рядку "зайвим" словом є ...
4
НЕ правильно написане слово ?
5
Діалог - це
6
Звертання на письмі виділяється ?
7
Складові усного виступу
8
Встанови послідовність у написані анотації
Обери те, про що найважливіше дізнатися майбутнім читачам книги.
Обери книгу для написання анотації
Зроби підпис
9
Я співаю пісню про осінь. [епос, лірика, драма]
Сьогодні у театрі ставлять нову виставу. [епос, лірика, драма]
Мені подобається читати невеликі оповідання. [епос, лірика, драма]
10
Встанови відповіднісь
Розмовний стиль
презентую свій проєкт
Науково-популярний стиль
читаю казку
Художній стиль
спілкуюся з друзями
Публіцистичний стиль
пишу розписку
Діловий стиль
слухаю новини по радіо
Дякую за старання!
Рефлексія від 54 учнів
Сподобався:
Так: 53
Ні: 1
Зрозумілий:
Так: 43
Ні: 11
Потрібні роз'яснення:
Ні: 44
Так: 10