1
Знайди 1/25 від 1 км:
2
Знайди ціле, якщо його 1/9 дорівнює 200 м:
3
Обери правильний варіант розв’язків нерівності 74 – р > 27:
4
Знайди значення виразів зі змінною: 25*с – 96 : 12, якщо с = 4
5
Купили однакову кількість олівців і маркерів. За олівці заплатили 48 грн, а за маркери — 160 грн. Яка ціна маркера, якщо ціна олівця 6 грн?
6
Екскурсія розпочалась о 9 год 15 хв, а закінчилася о 13 год 10 хв. Скільки часу тривала екскурсія?
7
Обчисли вирази письмово та встанови відповідність:
236+428=
598
807-209=
664
566+132=
897
912-668
698
244
8
Виконай ділення з остачею:
69 : 6
0 (ост.13)
138 : 17
11 (ост. 3)
13 : 15
8 (ост. 2)
79 : 8
9 (ост. 7)
0 (ост. 15)
9
Обчисли вирази письмово та встанови відповідність:
369:3
968
242*4
123
651:3
962
139*5
217
695
10
Маса 500 насінин гарбуза становить 40 г. Яка маса 250 насінин гарбуза?
1) (р.) - більше 500 за 250
2) (г)
11
На 8 порцій піци потрібно взяти 480 г борошна. Скільки потрібно взяти борошна на 10 порцій піци?
1) (г) - на одну порцію
2) 60*10=600 (г)
12
До магазину привезли однакову кількість ящиків з яблуками та ящиків із грушами. Усього — 48 кг яблук і 24 кг груш. Скільки кілограмів груш в одному ящику, якщо яблук в одному ящику — 16 кг?
1) (ящ.)-яблук
2) (кг)
Рефлексія від 2 учнів
Сподобався:
Так: 2
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 1
Ні: 1
Потрібні роз'яснення:
Ні: 1
Так: 1