Конструктор тестів
1
1.Що любив робити хлопчик в оповіданні ?
2
2.Що мали намалювати учні на конкурс малюнків ?
3
3.Який приз мали дати переможцю ?
4
4.Що малював хлопчик,який переміг для школи ?
5
5.Чому хлопчику не доручали потім малювати стінгазети ?
Рефлексія від 23 учнів
Сподобався:
Так: 21
Ні: 2
Зрозумілий:
Так: 23
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 21
Так: 2