Матеріал тесту дає можливість повторити, закріпити та вдосконалити знання учнів з теми. Вчитель має можливість побачити прогалини в знаннях учнів та спланувати роботу по усуненні недоліків щодо знань учнів.
Конструктор тестів
Матеріал тесту дає можливість повторити, закріпити та вдосконалити знання учнів з теми. Вчитель має можливість побачити прогалини в знаннях учнів та спланувати роботу по усуненні недоліків щодо знань учнів.
1
Головна значуща частина слова, яка виражає лексичне значення і є спільною для всіх спільнокореневих слів – це …
2
Оберіть групу слів, в якій записано споріднені слова. Позначте її.
3
Значуща частина слова, яка стоїть перед коренем і служить для утворення нових і спільнокореневих слів. Може надавати словам особливої емоційності, відтінку урочистості, виражати перебільшену ознаку.
4
Основа слова може складатися з …
5
Значуща частина слова, яка стоїть після кореня і слугує для утворення нових слів. Надає емоційного забарвлення. Слугує для утворення нових споріднених слів.
6
Змінна частина слова. Служить для зв'язку слів у словосполученні чи реченні це - ...
7
Частина слова без закінчення це - ...
8
Як розібрати слово за будовою? Встановіть послідовність розбору слова за будовою.
Визначити закінчення
Поставити питання (змінити форму слова)
Назвати слово
Добрати споріднені слова.
Визначити префікс і суфікс, якщо вони є
Визначити основу
Визначити корінь
9
Визначте у словах корінь. Запишіть його.
Муха – мушка – на мусі.
10
Нові слова утворюють різними способами. Позначте всі можливі способи творення нових слів. Робити це можна за допомогою…
11
Поєднайте слова зі своєю будовою слова (схемою)
навушники


прибіг


лісок




прехитрий


12
Визначте групу слів, де всі слова записано правильно, без помилок.
13
Прочитайте слова. Вставте пропущені букви у префіксах.
[с, з]фотографувати, [с, з]цідити, [с, з]ховати, [с, з]кинути, [с, з]чесати, [с, з]шивати, [рос, роз]питати, [рос, роз]хитати, [рос, роз]фарбувати, [бес, без]чесний, [бес, без]крайній, [бес, без]шумний, [пре, при]лягти, [пре, при]смішний, [пре, при]носити, [пре, при]милий
14
Позначте неправильні відповіді.

На момент закінчення гімназії молодий Франко мав у своїй особистій бібліотеці понад ...
15
Розгадайте ребус. Відповідь запишіть
Рефлексія від 6 учнів
Сподобався:
Так: 6
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 6
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 6
Так: 0