БІОСФЕРА І ГЕОГРАФІЧНА ОБОЛОНКА #1

Географія

Для кого: 7 Клас, Дорослі

1 проходження

5 запитань

03.07.2021

113

0

0

Опис тесту:

Перед початком тестування учні повторюють вивчені терміни впродовж навчального року за допомогою словника географічних термінів.

Запитання №1 з полем для вводу відповіді Балів: 20%

— наука про взаємовідносини людини, тварин, рослин і мікроорганізмів між собою і навколишнім середовищем. У зв'язку з посиленим впливом людини на природу і забрудненням навколишнього середовища вона набуває особливого значення.

Запитання №2 з полем для вводу відповіді Балів: 20%

 — ділянка суходолу чи моря, на якій зберігається у природному стані весь природний комплекс. Під заповідник виділяють території, характерні для природної зони, або такі, що мають цінні в науковому й культурному відношенні природні об'єкти. Територія заповідника суворо охороняється.

Запитання №3 з полем для вводу відповіді Балів: 20%

 — органічна, звичайно темного кольору, частина верхнього шару ґрунту, що утворюється внаслідок складних хімічних процесів.

Запитання №4 з полем для вводу відповіді Балів: 20%

— оболонка земної кулі, в якій зосереджені живі організми. Вони поширені у частині літосфери (до 4 — 5 км глибини), в усій товщі гідросфери, у нижній частині атмосфери (до 30 км висоти).

Запитання №5 з полем для вводу відповіді Балів: 20%

 — це список рідкісних та тих, що перебувають під загрозою зникнення видів тварин і рослин, символічний сигнал лиха, адресований урядам та громадськості окремих держав.

Рефлексія від 0 учнів

Сподобався

0 0

Зрозумілий

0 0

Потрібні роз'яснення

0 0
Нещодавно скористалися