«Пам’ятай! Життя є дар,
І той, хто його не цінує,
Цього дарунку не заслуговує».
Леонардо да Вінчі.
І, дійсно, найцінніше, що є у людини – це її життя. Воно дається їй тільки раз, воно триває лише від народження до смерті і його не можна прожити двічі. Отож, життя своє потрібно любити, цінувати і боронити від усього лихого.























