Діагностувальна робота з літературного читання для учнів 4-го класу. Аудіювання №1 за текстом Андрія Івича "Про сіль".
Конструктор тестів
Діагностувальна робота з літературного читання для учнів 4-го класу. Аудіювання №1 за текстом Андрія Івича "Про сіль".
Уважно прослухай текст і виконай завдання до нього. Бажаю успіху!
1
Перейди за посиланням та уважно прослухай текст: https://drive.google.com/file/d/1nhUrBjbq29254nvV618G9Cm3RZe2fRWW/view?usp=drivesdk
Визнач стиль прочитаного тексту.
2
Чому їжу солять?
3
Звідки добувають кам’яну сіль?
4
У якому вигляді піднімають сіль із шахти?
5
Чому не можна вживати неочищену сіль, добуту з морської води?
6
Пронумеруй послідовність виконання робіт під час видобування солі з-під землі.
Вантажать великі куски солі на вагонетки.
Підрубують сіль врубовою машиною.
Пакують і відправляють у крамниці.
Відділяють сіль від пласта.
Піднімають із шахти великі куски.
Подрібнюють сіль у млині.
7
З'єднай частини речень з прослуханого тобою тексту.
Солі дуже багато в природі -
вона без неї довго не проживе.
Сіль є майже в усьому, що ми їмо
і на землі, і під землею, й у воді.
Людині сіль дуже потрібна
потрібно її очистити.
Щоб отримати придатну для їжі кухонну сіль,
і в моркві, і в м'ясі, і в молоці.
Рефлексія від 1 учня
Сподобався:
Так: 1
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 1
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 1
Так: 0