Ти прослухав історію “Яблуко в осінньому саду”. Уважно читай питання, міркуй та обирай відповідь.
Конструктор тестів
Ти прослухав історію “Яблуко в осінньому саду”. Уважно читай питання, міркуй та обирай відповідь.
Ти прослухав історію “Яблуко в осінньому саду”. Уважно читай питання, міркуй та обирай відповідь.
1
Якої пори дівчата гуляли в саду?
2
Як звали дівчат?
3
Що дівчата зірвали з дерева?
4
Скільки було яблук?
5
Що дівчата робили з яблуком?
6
Кому дівчата віддали яблуко?
7
Чому зраділа мама?
8
Як мама розділила яблуко?
Рефлексія від 32 учнів
Сподобався:
Так: 32
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 31
Ні: 1
Потрібні роз'яснення:
Ні: 28
Так: 4