Конструктор тестів
1
Вибери дійових осіб тексту
2
У якому класі навчалися Наталя і Андрійко ?
3
Що треба було їсти дівчинці, щоб одужати?
4
Чи приніс Андрійко дівчинці суниць?
5
Це суниці . Ти їж, і будуть у тебе щічки [рум'яні, красиві].
6
Установи правильну послідовність розгортання подій у тексті.
Віддав їй пакуночок із суницями й тихо сказав...
Вона ласкаво подивилася Андрійкові у в очі і прошепотіла ...
Андрійко розповів своїй мамі про Наталю.
Соромно мені, не понесу.
7
Чому ж це щічки у неї стали рум'яні ? - подумав Андрійко.
А ти як думаєш , чому ?( Надрукуй відповідь двома словами)
Рефлексія від 1 учня
Сподобався:
Так: 1
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 1
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 1
Так: 0