Атеросклероз. ІХ: стенокардія

Медицина

Для кого: Дорослі

28  проходження

13  запитань

07.02.2021

62

0

0

Створити запит на отримання доступу

Автор опублікував тест в Бібліотеці тестів з обмеженим доступом. Це означає, що для повного доступу до тесту (перегляд усіх запитань та створення проходжень) Вам необхідно отримати дозвіл від автора.

Запитання №1 з однією правильною відповіддю Балів: 8%

До фельдшера ФАПу звернувся пацієнт С., 68 років, зі скаргами на біль у ділянці серця стисного характеру, перебої в роботі серця. Для остаточного встановлення діагнозу пацієнту виникла потреба в електрокардіографії. Якого кольору електрод, що накладається на праву руку пацієнта ?

Запитання №2 з однією правильною відповіддю Балів: 8%

Фельдшера ФАПу викликали до пацієнта С., 49 років, який скаржиться на стисний біль у ділянці серця з іррадіацією в ліву руку тривалістю понад 10 хв. Фельдшер діагностував напад стенокардії. На  яку ділянку необхідно поставити гірчичник під час нападу стенокардії ? 

Запитання №3 з однією правильною відповіддю Балів: 8%

До фельдшера ФАПу звернулась пацієнтка М., 55 років, зі скаргами на біль у ділянці  серця стисного характеру, серцебиття, загальну слабість. Хворіє протягом 7 років, але останнім часом напади почастішали і виникають інколи і в стані спокою.Яке дослідження є найінформативнішим ?

Запитання №4 з однією правильною відповіддю Балів: 8%

У пацієнта М., 49 років, який перебуває на стаціонарному обстеженні в кардіологічному відділенні, виявили: допплєрографічно – атеросклеротичні зміни вінцевих артерій та аорти; ЕКГ – депресія сегмента ST та негативний зубець Т. Підвищений рівень холестерину в крові. Які із захворювань можуть сприяти розвитку цієї хвороби ?

Рефлексія від 0 учнів

Сподобався

0 0

Зрозумілий

0 0

Потрібні роз'яснення

0 0

Вітаємо зі святом працівникі́в осві́ти

та даруємо 100 грн

кешбеку!

Кешбеком можна оплатити 50% вартості будь-яких цифрових товарів та послуг на порталі «Всеосвіта»

Отримати кешбек можна з 1 до 14 жовтня 24 жовтня та використати протягом всього місяця.