Шановні педагоги! Прошу вас пройти невеличке опитування про дистанційну роботу під час запровадження карантину
Конструктор тестів
Шановні педагоги! Прошу вас пройти невеличке опитування про дистанційну роботу під час запровадження карантину
Шановні педагоги! Прошу вас пройти невеличке опитування про дистанційну роботу під час запровадження карантину
1
Вкажіть заклад освіти в якому Ви працюєте!
2
Вкажіть посаду, яку займаєте!
3
Скільки часу ви витрачаєте на організацію дистанційної роботи?
4
Скільки часу Ви витрачаєте на пошук та оборобку інформації?
5
Скільки часу ви витрачаєте на самоосвіту?
6
З якими труднощами Вам довелося зіткнутися під час переходу на дистанційне навчання?
7
У який спосіб Ви контактуєте з батьками?
8
Який відсоток дітей охоплений дистанційним навчанням?
9
Що, на Вашу думку, є найскладнішим у процесі реалзації дистанційного навчання під час карантину?
10
Як Ви вважаєте, що потрібно поліпшити у процесі дистанційного навчання?
Дякую за співпрацю! Хай щастить!
Рефлексія від 0 учнів
Сподобався:
Так: 0
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 0
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 0
Так: 0