Конструктор тестів
1
Яке періодичне видання було започатковане під час революції 1905-1907 рр.?
2
Які події змусили царя видати 17 жовтня 1905 року документ, який “дарував” підданим особисту недоторканість, свободу слова,совісті…?
3
Яка з партій мала самостійницькі позиції , закликаючи українців створити міжпартійний блок для посилення національного характеру революції 1905-1907рр.?
4
Яку назву мала організація , що формувала сотні для фізичної розправи з учасниками революції та “інородцями”?
5
Перша українська газета , що почала виходити під час революції 1905 року в Лубнах називалася...
6
В якому місті Наддніпрянщини виникло перше товариство “Просвіта”?
7
Яке питання обстоювала українська парламентська громада в І та ІІ Державних Думах Російської імперії?
8
Хто очолив українську думську громаду в 1906 р.?
9
Назвіть спільний наслідок революцій 1905-1907 рр. у Російській імперії та Революції 1848-1849рр. в Австрійській імперії.
10
Що змінилося в суспільному житті Наддніпрянської України після оприлюднення даного документа в 1905 році? “До обов”язків уряду Ми віднесли виконання непохитної нашої волі :1) дарувати населенню непорушні основи громадської свободи совісті, слова, зібрань”.
11
Установіть послідовність подій, що відбувалися на Наддніпрянщині на поч. ХХ ст.
А) Утворення РУП
Б)Виступ у Києві солдатів саперної бригади на чолі з Б. Жаданівським
В) Утворення ТУП
Г) Виникнення І-ї “Просвіти” на Наддніпрянщині
Рефлексія від 60 учнів
Сподобався:
Так: 44
Ні: 16
Зрозумілий:
Так: 44
Ні: 16
Потрібні роз'яснення:
Ні: 53
Так: 7