Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

До уваги освітян!

Всеукраїнський круглий стіл онлайн

«Досягнення та перспективи розвитку дошкільної освіти в Україні»

Шановні колеги! Запрошуємо вас до участі у Всеукраїнському круглому столі онлайн «Досягнення та перспективи розвитку дошкільної освіти в Україні», який відбудеться 26 жовтня 2021 року об 11 годині. Тривалість круглого столу – 4 години.
0-800-331-031 (безкоштовно)

7 експертів-спікерів

Безкоштовна участь

Онлайн та офлайн

Вільний доступ до запису

Про круглий стіл

Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від більшості глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Дитячий садок для малюків не дарма вважають першою школою життя. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті. І як би нам не здалося дивним, але працівники дитячих садків та інших дошкільних закладів, спільно з батьками та близькими наших дітей, стоять на своєрідній фронтовій передовій нашого спільного, самого найближчого майбутнього.

Дошкільний вік - один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, в якому починається закладання любові до природи, навколишнього світу, любові до Батьківщини. У цей період не тільки закладаються основи світосприйняття і здоров’я дитини, формується особистість і вектор моральності, але і відбувається якесь незриме таїнство, яке відбувається тільки на рубежі поколінь - передача нашої спільної спадщини.

Бути вихователем - високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості наших вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є - наше життя і наша надія. Звичайно, деякі малюки виховуються вдома, поруч з батьками, бабусею і дідусем, і потрапити в дитячий сад з різних причин не можуть.

Мета круглого столу онлайн:

обговорити актуальні питання розвитку дошкільної освіти в Україні, ознайомити із нормативно-правовою та навчально-методичною базами забезпечення закладів дошкільної освіти, розглянути питання гармонійного розвитку особистості дитини в період дошкільного дитинства та старту Нової української школи; роз'яснити та надати норми про зміни дитячого харчування, сприяти обміну досвідом між педагогами-вихователями, підвищенню їхньої професійної компетентності; удосконалити теоретичну підготовку вихователів відповідно до питання забезпечення якості дошкільної освіти.

Запрошуємо на круглий стіл

менеджерів освіти будь-якого рівня, завідувачів/директорів, вихователів-методистів, вихователів, музичних керівників, медичних працівників, працівників харчоблоків ЗДО, батьків та усіх, кому не байдужий розвиток дошкільної освіти в Україні.

Програма та доповідачі

Замовити сертифікат

Реєстрацію завершено
«Базовий» Пакет
Безкоштовно
Реєстрацію завершено
«Стандартний» Пакет
 • Доступ до онлайн-трансляції
  ?
  Ви зможете переглянути як відбувається семінар в режимі реального часу в будь-якій точці світу.
 • Програма підвищення кваліфікації
  ?
  Щоб участь у семінарі була зарахована Вам у підвищення кваліфікації, роздрукуйте програму і додайте її до сертифікату під час захисту на педагогічній раді Вашого закладу освіти.
 • Доступ до матеріалів семінару
  ?
  Електронна версія матеріалів виступів
 • Сертифікат учасника 4 академічні години
  ?
  4 академічні години онлайн-трансляції

129

грн