Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Антистреси у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами
»
Взяти участь Всі події
До уваги освітян!

Всеукраїнський науково-практичний онлайн-семінар
«STEM-освіта у 2021-2022 навчальному році: актуальні питання та перспективи»
Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнському науково-практичному онлайн-семінарі «STEM-освіта у 2021-2022 навчальному році: актуальні питання та перспективи», який відбудеться 18 серпня 2021 року об 11 годині. Тривалість онлайн-семінару – 4 годин.
Київ
Онлайн-трансляція
18 серпня
початок об 11:00

0-800-331-031 дзвінки безкоштовно

Реєстрацію завершено

Партнери

Про семінар

5 спікерів
Онлайн
та офлайн
Безкоштовна
участь
Вільний доступ
до запису

   В українській освіті відбуваються трансформаційні процеси, що пов’язані з реалізацією Концепції Нової української школи, Концепції розвитку природничо-математичної освіти (STEM-освіти). Посилення ролі STEM-освіти є одним із пріоритетів модернізації освіти, складовою частиною державної політики з підвищення рівня конкурентоспроможності національної економіки та розвитку людського капіталу, одним з основних факторів інноваційної діяльності у сфері освіти, що відповідає запитам економіки та потребам суспільства.

   Необхідною умовою якісного функціонування системи освіти є наявність висококваліфікованих фахівців, які усвідомлюють свою соціальну місію, проблеми сучасної освіти, розмірковують над пошуком шляхів і засобів підвищення якості навчання.

Мета онлайн-семінару

обговорити стан та актуальні питання розвитку STEM-освіти в Україні; презентувати досвід роботи відділу STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та методичні рекомендації щодо розвитку STEM-освіти в закладах освіти; ознайомити з проблемами та ресурсами професійного розвитку педагогічних працівників з питань STEM-навчання.
Цільова аудиторія онлайн-семінару:

науково-педагогічні працівники, обласні координатори з питань STEM-освіти, методисти обласних закладів післядипломної педагогічної освіти, керівники та педагогічні працівники закладів освіти.

Програма та доповідачі онлайн-семінару

Замовити сертифікат

Реєстрацію завершено
«Базовий» Пакет
Безкоштовно
Реєстрацію завершено
«Стандартний» Пакет
 • Доступ до онлайн-трансляції
  ?
  Ви зможете переглянути як відбувається семінар в режимі реального часу в будь-якій точці світу.
 • Програма підвищення кваліфікації
  ?
  Щоб участь у семінарі була зарахована Вам у підвищення кваліфікації, роздрукуйте програму і додайте її до сертифікату під час захисту на педагогічній раді Вашого закладу освіти.
 • Доступ до матеріалів семінару
  ?
  Електронна версія матеріалів виступів
 • Сертифікат учасника 4 академічні години
  ?
  4 академічні години онлайн-трансляції

130

грн