Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Дизайн цифрового освітнього контенту для сучасних уроків НУШ
»
Взяти участь Всі події
Семінар-практикум

Відбувся у вівторок 11 квітня 2023 року о 14:00

«Психологічна підтримка та допомога під час війни: практичні техніки для застосування в освітньому процесі та задля самовідновлення»

Шановні колеги!

Запрошуємо вас до участі у Всеукраїнському семінарі-практикумі з елементами тренінгу: «Психологічна підтримка та допомога під час війни: практичні техніки для застосування в освітньому процесі та задля самовідновлення». Тривалість - 6 годин.

249 грн
Сертифікат підвищення кваліфікації 6 академічних годин
Кабінет семінару (Обговорення та перегляд)

Запрошення через месенджери:

Кращі спікери
з реальним
досвідом

Актуальні теми
з практичним
застосуванням

6 годин
підвищення
кваліфікації

Психологічний стан та психічне здоров’я під час військових дій є вкрай важливим. Багато людей переживають виснаження, спустошення, втому, відчувають тривогу й паніку. Психологи сформулювали корисні поради як опанувати себе в критичних умовах, як допомогти учасникам освітнього процесу і близьким та підтримувати здоровий психічний стан в критичних умовах.

Про тему онлайн-семінару

До 24 лютого 2022 року ми жили у звичних турботах – робота, дім, виховання дітей, допомога батькам. Будували плани на майбутнє, про щось мріяли, на щось сподівалися…

Все це змінилося в одну мить. Звістка про вторгнення російських військ на територію України змусила нас переоцінити своє життя. Ніхто з нас не був готовий до цих подій, не мав досвіду подолання стресових ситуацій, пов’язаних зі збройною агресією.

Жахливі емоційно виснажливі умови повномасштабної загарбницької російської війни в Україні дуже негативно впливають на психіку кожного, хто в них потрапив.

Чимало українців, окрім постійної загрози фізичних травм під час війни, переживають травми психологічні. Нині психологи працюють для того, щоби досвід кожного та кожної не залишився непереборною травмою на все життя і — наскільки це можливо — став ресурсом після перемоги. Ми зібрали поради психологів для педагогів, які нині перебувають у відносній безпеці, і шукають спосіб знову стати на ноги.

Сьогодні наше завдання – зберегти фізичне і психологічне здоров’я, навчитися справлятися зі стресами самому і допомогти в цьому іншим. Як це зробити, знають досвідчені психологи, поради яких ми зібрали для вас у цій конференції.

Для кого?

Запрошуємо:

керівників/директорів, адміністративних працівників, менеджерів освіти, заступників директорів, педагогічних працівників, вчителів/викладачів, голів методичних об'єднань, психологів, практичних психологів, соціальних педагогів закладів освіти, тренерів, коучів, працівників психологічних служб та реабілітаційних центрів, усіх небайдужих до власного психологічного здоров'я, усіх, хто хоче поповнити свою скарбничку дієвими практиками для творення благополучного життя.

Взяти участь

Семінари від Всеосвіти це:

Безплатний перегляд
та участь

Кваліфіковані експерти-
спікери

Вільний доступ
до запису

Онлайн
та офлайн

Програма та доповідачі заходу

14:00 — 14:40 Тетяна Костенко,

кандидатка психологічних наук, старша дослідниця, завідуюча відділом освіти дітей з порушеннями зору Інституту спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України, голова Асоціації Дієвих психологів України, психологиня, дитяча психотерапевтка

Тема. Підтримай дитину: техніки та вправи у скарбничку освітян

14:40 — 15:25 Володимир Акімов,

практичний психолог Коломийського ліцею № 8 Коломийської міської ради Івано-Франківської області, гештальт-терапевт, арттерапевт

Тема. Психологічні ресурси учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану: соціальний та особистісний виміри

15:25 — 16:10 Юлія Калініна,

практична психологиня вищої категорії, ведуча навчальних тренінгів та семінарів для дітей, педагогів, психологів, учасниця телевізійних проєктів, викладачка спецкурсу у закладі вищої освіти, сертифікована танцювально-рухова терапевтка, спеціалістка із системної сімейної психотерапії, позитивної психотерапії

Тема. Техніки самовідновлення та самодопомоги. Що важливо знати і вміти

16:10 — 16:55 Тамара Дучимінська,

кандидатка психологічних наук, доцентка кафедри практичної психології та психодіагностики Волинського національного університету імені Лесі Українки, арттерапевтка, клієнт-центрована психотерапевткиня

Тема. Безпорадність особистості в сучасних умовах

16:55 — 17:40 Людмила Магдисюк,

кандидатка психологічних наук, доцентка, завідувачка кафедри практичної психології та психодіагностики Волинського національного університету імені Лесі Українки, арттерапевтка, практична психологиня, тренерка з ППТ

Тема. Казкотерапія як метод психологічної допомоги дітям в кризових станах

Модераторка семінару

Світлана Баженова,

заступниця директора з навчально-методичної роботи.