і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію

Сторінка рейтингу класів

Перших 50 класів у рейтингу, які візьмуть участь у творчій складовій олімпіади, отримають конструктори «Вітроходи» від української компанії «BitKit».

До закінчення голосування залишилось:
2
дні
10
годин
42
хвилини
16
секунд
Місце
Назва класу
Вчитель
Школа
Місто
Унікальних голосів
Анульовано голосів
1
Флоринська загальноосвітня школа І -ІІІ ст.
с.Флорине
0
4
Павлоградська ЗШ №6
Павлоград
0
5
Сагайдацький НВК
Сагайдак
0
6
Маріупольська ЗОШ № 15
м.Маріуполь
0
8
Опорний заклад Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
смт Чернігівка
0
9
Копайгородська ЗОШ
смт Копайгород
0
10
Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Олександрівка
0
12
Запорізька школа-інтернат "Джерело"
м.Запоріжжя
0
13
Лиманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
с.Лиман
0
14
Сагайдацький НВК
Сагайдак
0
15
КЗ"Софіївська опорна ЗОШ І-ІІІ ступенів"
смт Софіївка
0
16
Бурштинський НВК: ЗОШ-ДНЗ
м.Бурштин
0
17
Куп'янська гімназія №2
Ківшарівка
0
18
Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького
м.Луцьк
0
19
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва
0
20
Херсонська спеціалізована школа № 24
м.Херсон
0
21
Енергодарський НВК "ДНЗ-ЗНЗ" №9
м.Енергодар
0
22
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
Охтирка
0
23
НВК Генічеська школа №3
Генічеськ
0
24
Лохвицька гімназія № 1
м.Лохвиця
0
25
Негівська гімназія
с.Негівці
0
26
Андріївська ЗОШ №1
смт Андріївка
0
27
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 38
Полтава
0
28
Сидоренківська ЗОШ І-ІІІ ст.
с.Сидоренкове
0
29
Олевська ЗОШ №3
м.Олевськ
0
30
НВК №34
Придніпровський район
0
31
Красноріченська ЗОШ
смт Красноріченське
0
32
Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №66 м. Києва
0
33
Автуницька ЗОШ І-ІІ ст.
Автуничі
0
34
Путивльська ЗОШ №2 ім. Г.Я. Базими
Путивль
0
35
ЗОШ І-ІІІ ст. №7
м.Славута
0
37
Запорізька гімназія № 31
м.Запоріжжя
0
38
ТОВ «НВК «ЗОШ І СТ. – гімназія – ДНЗ «Умка Гранд»
0
39
ОНЗ "Скороходівська загальноосвітня школа"
Скороходове
0
40
Школа №23
м.Кропивницький
0
41
Долинська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ст.
м.Долина
0
42
Пустомитівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
м.Пустомити
0
43
Худиківська ЗОШ І - ІІ ст.
с.Худиківці
0
44
Олексіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
с.Олексіївка
0
45
Надєждинська ЗОШ І-ІІІступенів
с.Надежда
0
46
Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступеня
0
47
Баговицький ліцей
Баговиця
0
48
ОНЗ "Скороходівська загальноосвітня школа"
Скороходове
0
50
Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки
м.Гадяч
0
51
Антонінський ліцей
Антоніни
0
52
СЗШ № 6
Новомосковськ
0
53
ПШ №2 м. Самбора
м.Самбір
0
54
Маріупольська СШ №66
м.Маріуполь
0
Загальна кількість класів які потрапили до рейтингу: 54 класа
  • Кожен користувач може проголосувати лише один раз і лише за одного учасника.
  • Для потрапляння Вашого класу до загального рейтингу, необхідно:
    - Додати більше як 10 учнів в клас;
    - 10 учнів повинні пройти олімпіаду «Всеосвiта Весна – 2019»;
    - Додати одне або більше вражень про олімпіаду «Всеосвiта Весна – 2019».
  • Переможцями стануть 50 класів, творчі роботи яких наберуть найбільшу кількість голосів.
  • Кожен клас-переможець отримає спеціальний подарунок: один з 50 дитячих конструкторів «Вітроходів» від компанії «Bitkit»
  • Що більша кількість голосів унікальних користувачів, то вище місце в рейтингу!