Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Гостра травма та посттравматичні стресові розлади: особливості роботи з дітьми
»
Взяти участь Всі події

Рейтинг формується до 31 травня включно.

0
Днів
0
Годин
0
Хвилин
0
Секунд
  • До рейтингу навчальний заклад потрапляє, якщо:
    - участь в олімпіаді взяли мінімум 10 учнів;
    - хоча б один учень став призером олімпіади (дипломи І, ІІ, ІІІ ступенів).
  • Рейтинг формується таким чином:
    - місце в рейтингу залежить від кількості призових місць;
    - найвагомішим серед них є диплом І ступеня, далі – ІІ ступеня, найменш вагомим – ІІІ ступеня;
    - в разі однакової кількості дипломів І ступеня розглядається кількість дипломів ІІ ступеня. Якщо вона також однакова, то враховується кількість дипломів ІІІ ступеня;
    - у разі, якщо кількість всіх 3-х дипломів у різних школах однакова, то ці школи ділять місце в рейтингу.

Школи, які посядуть перші 100 місць у Всеукраїнському рейтингу олімпіади «Всеосвіта Весна - 2022» отримають свідоцтва із зазначенням місця, яке посіла школа та кількості отриманих дипломів 1, 2, 3 ступеню і сертифікатів.

Місце Назва Кількість дипломів
1 ступеня
Кількість дипломів
2 ступеня
Кількість дипломів
3 ступеня
Кількість сертифікатів Свідоцтво
1 Комунальний заклад "Телепинський ліцей" Кам'янської міської ради Черкаської області Черкаська область, Кам'янський район, c.Телепине 1026 42 15 76
2 Комунальна обласна спеціалізована школа-інтернат II-III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів "Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей" Чернівецька область, м.Чернівці 894 404 247 823
3 Чернівецький ліцей №14 Чернівецька область, м.Чернівці 213 168 118 569
4 КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОКОТИЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ "ПРОМІНЬ" ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" Харківська область, Харківський район, смт.Покотилівка 178 22 16 105
5 Багринівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Багринівської сільської ради Глибоцького району Чернівецької області Чернівецька область, Глибоцький район, c.Багринівка 156 3 0 1
6 Клішковецький опорний заклад освіти імені Леоніда Каденюка Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області Чернівецька область, Хотинський район, c.Клішківці 148 86 99 499
7 Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 114 Харківської міської ради Харківської області Харківська область, м.Харків 136 34 20 43
8 Антонівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 Херсонської міської ради Херсонська область, м.Херсон 128 37 24 57
9 Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 7 - природничий ліцей" Луцької міської ради Волинської області Волинська область, м.Луцьк 126 80 13 5
10 Українська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 Селидівської міської ради Донецької області Донецька область, м.Селидове, м.Українськ 118 45 23 143
11 Криворізька Тернівська гімназія Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг 111 32 21 44
12 Шировецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Хотинського району Чернівецької області Чернівецька область, Хотинський район, c.Ширівці 110 21 7 27
13 Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради Житомирська область, Баранівський район, м.Баранівка 109 37 21 42
14 Ліцей №1 імені Лесі Українки м.Новограда-Волинського Житомирської області Житомирська область, м.Новоград-Волинський 101 128 96 488
15 Новоолександрівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) загального розвитку "Веселка" Новоолександрівської сільської ради Дніпровського району Дніпропетровської області Дніпропетровська область, Дніпровський район, c.Новоолександрівка 99 9 3 1
16 Березнівський ліцей №2 Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області Рівненська область, Березнівський район, м.Березне 96 43 37 120
17 Ірпінський фаховий коледж національного університету біоресурсів і природокористування України Київська область, м.Ірпінь 93 63 63 204
18 Ліцей №4 міста Новограда-Волинського Житомирської області Житомирська область, м.Новоград-Волинський 91 65 61 418
19 Заклад загальної середньої освіти "Базилівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області" Полтавська область, Машівський район, c.Базилівщина 91 42 22 57
20 Пироговецький ліцей Хмельницької міської ради Хмельницької області Хмельницька область, Хмельницький район, c.Пирогівці 87 36 27 53
21 Пилипчанський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Київська область, Білоцерківський район, c.Пилипча 83 15 5 4
22 Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №37 ім. В. Дробота Херсонської міської ради Херсонська область, м.Херсон 82 16 15 98
23 Червонослобідський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Червонослобідської сільської ради Черкаської області Черкаська область, Черкаський район, c.Червона Слобода 79 30 17 24
24 Шумський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Шумської міської ради Тернопільська область, Шумський район, м.Шумськ 77 55 68 143
25 Одеська загальноосвітня школа № 47 I - III ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська область, м.Одеса 73 41 25 128
26 Зачепилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області Харківська область, Зачепилівський район, смт.Зачепилівка 72 65 50 275
27 Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія №6 Вінницької міської ради" Вінницька область, м.Вінниця 71 77 55 256
28 Шиловецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шиловецької сільської ради Чернівецька область, Хотинський район, c.Шилівці 71 53 46 180
29 Комунальний заклад "Городнянський ліцей № 2" Городнянської міської ради Чернігівської області Чернігівська область, Городнянський район, м.Городня 70 30 16 23
30 Балинський ліцей Смотрицької селищної ради Дунаєвецького району Хмельницької області Хмельницька область, Дунаєвецький район, c.Балин 68 29 1 5
31 Початкова школа "Усмішка" Деснянського району міста Києва Київ 65 41 26 30
32 Чернівецький ліцей №1 математичного та економічного профілів Чернівецької міської ради Чернівецька область, м.Чернівці 64 22 15 37
33 Опорний заклад загальної середньої освіти "Торчинський ліцей Торчинської селищної ради" Волинська область, Луцький район, смт.Торчин 63 30 25 76
34 Перемишлянський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Львівська область, Перемишлянський район, м.Перемишляни 61 22 18 93
35 Навчально-виховний комплекс №7 м.Хмельницького Хмельницька область, м.Хмельницький 60 72 55 286
36 Рожнівський ліцей "Гуцульщина" імені Федора Погребенника Рожнівської сільської ради об'єднаної територіальної громади Косівського району Івано-Франківської області Івано-Франківська область, Косівський район, c.Рожнів 59 11 8 14
37 Львівська спеціалізована середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №81 ім.П.Сагайдачного з поглибленим вивченням англійської мови Львівська область, м.Львів 58 64 48 119
38 Великоберезнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великоберезнянської районної ради Закарпатської області Закарпатська область, Великоберезнянський район, смт.Великий Березний 55 6 2 3
39 Літинський ліцей ОЗЗСО №2 Вінницька область, Літинський район, смт.Літин 54 9 6 45
40 Великодолинський заклад загальної середньої освіти № 2 Великодолинської селищної ради Одеського району Одеської області Одеська область, Овідіопольський район, смт.Великодолинське 52 26 11 25
41 Шелепуський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Мошнівської сільської ради Черкаського району Черкаської області Черкаська область, Черкаський район, c.Шелепухи 49 10 3 10
42 Початкова школа № 53 Львівської міської ради Львівська область, м.Львів 48 46 45 82
43 Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 з профільним навчанням Краматорської міської ради Донецької області Донецька область, м.Краматорськ 48 17 4 11
44 Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Сонечко" с.Геронимівка Руськополянської сільської ради Черкаської області. Черкаська область, Черкаський район 46 21 17 13
45 Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 ім. М.П.Бажана Уманської міської ради Черкаської області Черкаська область, м.Умань 43 39 12 37
46 Славутський ліцей ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради Хмельницька область, м.Славута 42 12 7 22
47 Перебиковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Перебиковецької сільської ради Хотинського району Чернівецької області Чернівецька область, Хотинський район, c.Перебиківці 40 57 51 595
48 Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №113 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг 39 24 24 51
49 Козелецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Козелецької селищної ради Козелецького району Чернігівської області Чернігівська область, Козелецький район, смт.Козелець 39 18 11 58
50 Дрогобицька гімназія імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради Львівської області Львівська область, м.Дрогобич 38 26 17 54
51 Мужиловицький навчальновиховний комплекс "загальноосвітня школа І - ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Львівська область, Яворівський район, c.Мужиловичі 38 21 22 57
52 Піщанський ліцей Красноградської міської ради Харківської області Харківська область, Красноградський район, c.Піщанка 37 21 18 11
53 Овідіопольський заклад загальної середньої освіти Одеська область, Овідіопольський район, смт.Овідіополь 36 17 10 31
54 Комунальний заклад "Вінницький ліцей № 23" Вінницька область, м.Вінниця 35 73 90 487
55 Жовтанецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Львівська область, Кам'янка-Бузький район, c.Жовтанці 35 12 3 7
56 Комунальний заклад Сумської обласної ради Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Сумська область, м.Глухів 34 37 18 85
57 Часовоярський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 17 Часовоярської міської ради Донецької області Донецька область, Бахмутський район, Часів Яр 34 21 6 23
58 ОНЗ Купільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Поповецька філія І-ІІ ступенів Хмельницька область, Волочиський район, c.Попівці 34 15 11 11
59 Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Марганецької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська область, м.Марганець 34 14 6 24
60 Заклад загальної середньої освіти "Ліцей №7 м. Ковеля" Волинська область, м.Ковель 33 43 59 243
61 Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницька область, м.Хмельницький 33 28 17 132
62 Криворізька загальноосвітня школа I-III ступенів №123 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг 33 27 26 167
63 БОЛГРАДСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВТИ №2 БОЛГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеська область, Болградський район, м.Болград 33 20 6 38
64 Таборівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст Бузької сільської ради Миколаївська область, Вознесенський район, c.Таборівка 33 18 12 70
65 Годилівський заклад загальної середньої освіти I - III ступенів Чернівецька область, Сторожинецький район, c.Годилів 32 12 9 21
66 Горьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Якимівської районної ради Запорізької області Запорізька область, Якимівський район, c.Максима Горького 32 7 7 3
67 Дружбівська філія Дружбівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Сумська область, Ямпільський район, Дружба 32 3 5 3
68 Одеська загальноосвітня школа № 16 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська область, м.Одеса 31 18 28 219
69 Ліцей №1 с. Петропавлівська Борщагівка Петропавлівсько — Борщагівської сільської ради Києво — Святошинського району Київської області Київська область, Києво-Святошинський район, c.Петропавлівська Борщагівка 31 15 11 8
70 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №307 з поглибленим вивченням природничих наук Деснянського району міста Києва Київ 31 6 3 18
71 Козаче-Лагерська філія ліцею №1 Горностаївської селищної ради Херсонської області Херсонська область, Горностаївський район, c.Козачі Лагері 31 5 4 1
72 Комунальний заклад "Навчально-виховне об"єднання №25 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, природничо-математичний ліцей, центр позашкільного виховання "Ліра" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області" Кіровоградська область, м.Кропивницький 30 38 39 215
73 Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський фаховий коледж культури і мистецтв" Львівська область, м.Львів 30 35 49 208
74 Криворізька гімназія №91 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг 30 16 16 92
75 Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №84" Дніпровської міської ради Дніпропетровська область, м.Дніпро 30 12 10 91
76 Комунальний заклад "Рубанівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів " Рубанівської сільської ради Херсонської області Херсонська область, Великолепетиський район, c.Рубанівка 30 10 6 49
77 Комунальний заклад "Вінницький ліцей №12" Вінницька область, м.Вінниця 29 46 48 170
78 Теофіпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тернопільська область, Козівський район, c.Теофіпілка 29 14 3 8
79 Болградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Болградської районної ради Одеськой області Одеська область, Болградський район, м.Болград 28 37 22 81
80 Комунальний заклад «Харківська спеціальна школа ім. В. Г. Короленка» Харківської обласної ради Харківська область, м.Харків 28 17 19 335
81 Одеська спеціалізована школа № 121 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов Одеської міської ради Одеської області Одеська область, м.Одеса 27 55 73 398
82 Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Смілянської міської ради Черкаської області Черкаська область, м.Сміла 27 32 22 186
83 Чернівський заклад загальної середньої освти I -III ступенів ім. Т.Г. Шевченка Мостиської міської ради Львівської області Львівська область, Мостиський район, c.Черневе 27 23 11 50
84 Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 14" Дніпровської міської ради Дніпропетровська область, м.Дніпро 27 15 11 99
85 Великовербченський ліцей Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області Рівненська область, Сарненський район, c.Велике Вербче 27 15 4 17
86 Ліцей №3 імені В'ячеслава Чорновола Дрогобицької міської ради Львівської області Львівська область, м.Дрогобич 27 10 4 35
87 Школа I-III ступенів №217 Дарницького району м. Києва Київ 27 8 9 24
88 Великокаленицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Полонської ОТГ Полонського району Хмельницької області Хмельницька область, Полонський район 27 8 6 20
89 Сумська початкова школа № 11 Сумської міської ради Сумська область, м.Суми 26 37 32 101
90 Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №46 Херсонської міської ради Херсонська область, м.Херсон 26 31 33 80
91 Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради" Вінницька область, м.Вінниця 26 23 22 152
92 Одеська спеціалізована школа №86 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради Одеської області Одеська область, м.Одеса 26 19 15 79
93 Пеньківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Літинської районної ради Вінницької області Вінницька область, Літинський район, c.Пеньківка 26 18 4 28
94 Заклад загальної середньої освіти "Ветлівський ліцей" Волинська область, Любешівський район, c.Ветли 26 15 15 22
95 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради Херсонська область, м.Херсон 25 35 16 53
96 Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей № 7 Вінницької міської ради" Вінницька область, м.Вінниця 25 30 24 92
97 Машівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Волинська область, Любомльський район, c.Машів 25 29 11 4
98 Опорний навчальний заклад "Сколівська академічна гімназія при Національному університеті "Львівська політехніка" імені Героя України Героя Небесної сотні Олега Ушневича" Сколівської районної ради Львівської області Львівська область, Сколівський район, м.Сколе 25 22 17 41
99 Оболонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Семенівської районної державної адміністрації Полтавської області Полтавська область, Семенівський район, c.Оболонь 25 18 12 48
100 Ліцей №66 Львівської міської ради Львівська область, м.Львів 25 16 22 99
101 Суховерхівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Кіцманської міської ради Чернівецька область, Кіцманський район 25 16 7 78
102 Синельниківський ліцей № 3 Синельниківської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська область, м.Синельникове 25 13 12 46
103 Тарасовецький ліцей Ванчиковецької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області Чернівецька область, Новоселицький район, c.Тарасівці 25 4 3 9
104 Вознесенський Другий НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ" Одеська область, Тарутинський район, c.Вознесенка Друга 24 12 7 19
105 Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу №4 "Ластівка" відділу освіти Добропільської міської ради Донецька область, м.Добропілля 24 11 5 4
106 Звенячинський заклад загальної середньої освіти Чернівецька область, Заставнівський район 24 5 4 7
107 Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3 комунальної власності Жмеринської міської об'єднаної територіальної громади Вінницької області Вінницька область, м.Жмеринка 24 3 2 10
108 Бориспільський навчально-виховний комплекс "Ліцей "Дизайн-освіта" імені Павла Чубинського - спеціалізована школа І-ІІІ ступенів" Бориспільської міської ради Київської області Київська область, м.Бориспіль 23 35 35 237
109 Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтавська область, м.Полтава 23 35 29 86
110 Кременчуцький ліцей № 4 "Кремінь" Кременчуцької міської ради Полтавської області Полтавська область, м.Кременчук 23 18 10 15
111 загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №21 міста Житомира Житомирської міської ради Житомирської області Житомирська область, м.Житомир 23 8 12 60
112 Спеціалізована школа №304 Святошинського району м. Києва Київ 22 43 68 143
113 Відокремлений структурний підрозділ «МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ТЕХНОЛОГО-ЕКОНОМІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ Вінницького національного аграрного університету» Вінницька область, м.Могилів-Подільський 22 17 7 73
114 Спеціалізована школа №196 Святошинського району м. Києва Київ 22 15 10 84
115 Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс №139 "загальноосвітній навчальний заклад - центр творчості "Дума" Дніпровської міської ради Дніпропетровська область, м.Дніпро 22 13 11 50
116 Білозерська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 Білозерської міської ради Донецької області Донецька область, м.Добропілля, м.Білозерське 22 12 6 13
117 Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Львівська область, Сокальський район, Великі Мости 22 12 0 20
118 Комунальний заклад освіти міський центр трудової підготовки учнівської молоді Дніпропетровська область, м.Марганець 22 0 2 2
119 Комунальний заклад освіти «Навчально-виховне об’єднання № 28«гімназія-школа I ступеня - дошкільний навчальний заклад(ясла-садок) - центр позашкільної роботи» Дніпровської міської ради Дніпропетровська область, м.Дніпро 21 44 31 201
120 Прилуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 імені Сергія Гордійовича Шовкуна Прилуцької міської ради Чернігівської області Чернігівська область, м.Прилуки 21 37 22 86
121 Ліцей ім. Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради Івано-Франківська область, м.Івано-Франківськ 21 14 7 31
122 Енергодарський навчально- виховний комплекс "дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад " № 9 Енергодарської міської ради Запорізької області Запорізька область, м.Енергодар 21 13 18 47
123 Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Смілянської міської ради Черкаської області Черкаська область, м.Сміла 21 13 8 63
124 Одеський ліцей «Європейський» Одеської міської ради Одеської області Одеська область, м.Одеса 20 20 8 14
125 Комунальний заклад "Матвіївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Запорізької обласної ради Запорізька область, Вільнянський район, c.Матвіївка 20 14 14 127
126 Товариство з обмеженою відповідальністю Міжнародна школа Метрополітан, місто Одеса Одеська область, м.Одеса 20 14 4 17
127 Білоцерківська загальноосвітня школа І ступеня № 23 Білоцерківської міської ради Київської області Київська область, м.Біла Церква 20 11 7 14
128 Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с. Вільшанка Кіровоградська область, Вільшанський район, смт.Вільшанка 20 10 7 2
129 Опорний заклад "Рокитнівський ліцей №3" Рокитнівської селищної ради Рівненська область, Рокитнівський район, смт.Рокитне 20 5 4 35
130 Комунальний заклад Березівської сільської ради "Шевченківський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад "Суничка" Сумська область, Глухівський район, c.Шевченкове 20 5 1 14
131 Навчально-виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницька область, м.Хмельницький 19 41 45 418
132 Опорний заклад Котелевська гімназія №1 імені С.А.Ковпака Котелевської селищної ради Полтавська область, Котелевський район, смт.Котельва 19 21 16 68
133 Залужанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Збаразької міської ради Тернопільської області Тернопільська область, Збаразький район, c.Залужжя 19 10 1 4
134 Роменська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №6 Роменської міської ради Сумської області Сумська область, м.Ромни 19 6 2 11
135 Мар'ївський ліцей Магдалинівської селищної ради Дніпропетровська область, Магдалинівський район, c.Мар'ївка 19 4 1 2
136 Комунальний заклад "Луцька загальноосвітня школа I-III ступенів №15 Луцької міської ради Волинської області" Волинська область, м.Луцьк 18 27 18 221
137 Комунальний заклад "Кам'янський ліцей №1 Кам'янської міської ради Черкаської області" Черкаська область, Кам'янський район, м.Кам'янка 18 24 10 38
138 Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 76 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька область, м.Запоріжжя 18 12 8 27
139 Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа № 5 ім.Г.Романової м.Кам’янське" Кам’янської міської ради Дніпропетровська область, м.Кам'янське 18 10 19 82
140 Прилбицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького Яворівської районної ради Львівської області Львівська область, Яворівський район, c.Прилбичі 18 7 4 3
141 Комунальний заклад Львівської обласної ради "Бориславська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст" Львівська область, м.Борислав 18 2 1 1
142 Львівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №43 Львівської міської ради Львівської області Львівська область, м.Львів 17 26 17 69
143 Тульчинська загальноосвітня школа I-IIII ступенів №2 Тульчинської районної ради Вінницької області Вінницька область, Тульчинський район, м.Тульчин 17 22 9 83
144 Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІ ступенів з поглибленим вивченням природничих наук - ліцей №293" Деснянського району міста Києва Київ 17 21 15 38
145 Товариство з обмеженою відповідальністю "Ліко-школа" Київ 17 20 13 114
146 Хмельницький навчально-виховний комплекс № 4 Хмельницька область, м.Хмельницький 17 16 18 69
147 Рахівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 4 Закарпатська область, Рахівський район, м.Рахів 17 14 7 7
148 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №106 з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району м. Києва Київ 17 12 19 59
149 Раківчицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Коломийської районної ради Івано-Франківської області Івано-Франківська область, Коломийський район, c.Раківчик 17 9 2 2
150 Опорний заклад "Торецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6" Торецької міської військово-цивільної адміністрації Бахмутського району Донецької області Донецька область, м.Торецьк 17 3 3 3
151 Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 ім. Т.Г.Шевченка Білоцерківської міської ради Київської області Київська область, м.Біла Церква 16 34 38 231
152 Спеціалізована школа №64 м. Києва Київ 16 25 31 129
153 ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М. КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ Волинська область, м.Ковель 16 23 24 87
154 Початкова школа № 334 Дарницького району м. Києва Київ 16 23 22 45
155 Ліцей № 51 імені Івана Франка Львівської міської ради Львівська область, м.Львів 16 23 20 76
156 Філія "Білицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №2" опорного закладу "Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Білицької селищної ради" Полтавська область, Кобеляцький район, смт.Білики 16 14 8 26
157 Заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Вінницької міської ради" Вінницька область, м.Вінниця 16 10 6 17
158 Ліцей 12 "Ювілейний" Чернівецької міської ради Чернівецька область, м.Чернівці 16 9 10 127
159 Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 міста Львова Львівська область, м.Львів 16 2 1 0
160 Комунальний заклад "Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 32 Харківської міської ради Харківської області імені двічі Героя Радянського Союзу О.О.Головачова" Харківська область, м.Харків 15 31 14 62
161 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів ім. О.С. Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін м. Заліщики Тернопільська область, Заліщицький район, м.Заліщики 15 16 9 69
162 КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №54" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Дніпропетровська область, м.Дніпро 15 14 25 140
163 Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 Ніжинської міської ради Чернігівської області Чернігівська область, м.Ніжин 15 14 23 62
164 Чернівецька гімназія №3 Чернівецької міської ради Чернівецька область, м.Чернівці 15 11 10 65
165 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови №269 міста Києва Київ 15 11 8 50
166 Ірпінських фаховий коледж економіки та права Київська область, м.Ірпінь 15 11 7 41
167 Опорний заклад освіти Яготинська загальноосвітня школа № 1 Київська область, Яготинський район, м.Яготин 15 8 14 227
168 Запорізький класичний ліцей запорізької міської ради запорізької області Запорізька область, м.Запоріжжя 15 5 2 13
169 Комунальний заклад Центр дитячої та юнацької творчості Кам`янка- Бузької міської ради Львівська область, Кам'янка-Бузький район, м.Кам'янка-Бузька 15 4 3 3
170 Старонекрасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ізмаїльської районної Ради Одеської області Одеська область, Ізмаїльський район, c.Стара Некрасівка 15 4 2 14
171 Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа № 21" Кам'янської міської ради Дніпропетровська область, м.Кам'янське 15 2 1 8
172 Комунальний заклад "Навчальноівиховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Сальник Калинівського району Вінницької області" Вінницька область, Калинівський район, c.Сальник 15 1 4 26
173 Ліцей №1 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківська область, м.Івано-Франківськ 14 36 32 181
174 Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №114 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг 14 27 34 260
175 Ліцей №17 "Інтелект" Полтавської міської ради Полтавська область, м.Полтава 14 26 21 43
176 Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Глухівської міської ради Сумської області Сумська область, м.Глухів 14 20 25 112
177 Опорний заклад "Шпанівський ліцей" Рівненська область, Рівненський район, c.Шпанів 14 19 15 65
178 Комунальний заклад "Ліцей №38 ім.І.О.Секретнюка" Кам'янської міської ради Дніпропетровська область, м.Кам'янське, смт.Карнаухівка 14 15 11 210
179 Старокотельнянська гімназія Андрушівського району Житомирської області Житомирська область, Андрушівський район, c.Стара Котельня 14 14 12 38
180 Ліцей №4 імені Лесі Українки Дрогобицької міської ради Львівської області Львівська область, м.Дрогобич 14 10 12 75
181 Освітній Простір NewSchool Хмельницька область, м.Хмельницький 14 10 7 13
182 Приватний заклад загальної середньої освіти І ступеня "Республіка Кідс" Київ 14 8 5 19
183 Коломийська гімназія імені М. Грушевського Коломийської міської ради Івано-Франківської області Івано-Франківська область, м.Коломия 14 7 10 43
184 Замостянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чернівецька область, Вижницький район, c.Замостя 14 3 5 2
185 Мащанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради Рівненської області Рівненська область, Костопільський район, c.Маща 14 3 1 0
186 Герцаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чернівецька область, Герцаївський район, м.Герца 13 23 26 25
187 Середня загальноосвітня школа № 41 м. Львова Львівська область, м.Львів, смт.Брюховичі 13 20 19 19
188 Ліцей міжнародних відносин №51 Печерського району м. Києва Київ 13 19 12 72
189 Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька область, м.Запоріжжя 13 14 13 69
190 Перемишельська гімназія Улашанівської сільської ради Славутського району Хмельницької області Хмельницька область, Славутський район, c.Перемишель 13 14 13 28
191 Добренський ліцей Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області Харківська область, Красноградський район, c.Добренька 13 14 3 13
192 Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №69" Дніпровської міської ради Дніпропетровська область, м.Дніпро 13 13 12 61
193 Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Тернопільської міської ради Тернопільської області Тернопільська область, м.Тернопіль 13 10 7 43
194 Ярославицький ліцей Ярославицької сільської ради Млинівського району Рівненської області Рівненська область, Млинівський район, c.Ярославичі 13 9 4 31
195 Херсонський навчально-виховний комплекс-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 Херсонської міської ради Херсонська область, м.Херсон 13 8 13 47
196 Гайворонський політехнічний коледж Кіровоградська область, Гайворонський район, м.Гайворон 13 8 10 48
197 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька область, м.Мирноград 13 4 1 27
198 Загальноосвітня школа I-III ступеня с. Овлочин Волинська область, Турійський район, c.Овлочин 13 2 0 2
199 Деньгівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа I-III ступенів - заклад дошкільної освіти" Черкаська область, Золотоніський район, c.Деньги 12 28 16 28
200 Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Гімназія №34 "Либідь" ім. Віктора Максименка" Подільського району м. Києва Київ 12 23 27 95

Зверніть увагу: в рейтингу відображаються перші 200 місць.