Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Дислексія: як подолати труднощі та підвищити успішність в навчанні
»
Взяти участь Всі події
Вітаємо 51 переможця розіграшу подарунків в рамках дистанційної олімпіади «Всеосвіта Осінь – 2021». Підсумки розіграшу підбито. На сторінці вказана остаточна інформація. Дякуємо всім учасникам за активність, креативність та увагу до нашого проєкту!
Місце
Назва класу
Вчитель
Школа
Місто
Унікальних голосів
Анульовано голосів
1
Ізюмський ліцей №12
м.Ізюм, Харківська область
0
2
Прилуцький ЗЗСО №7
м.Прилуки, Чернігівська область
0
3
КЗО "СЗШ №123" ДМР
м.Дніпро, Дніпропетровська область
0
4
КЗ "СЗШ №10"
м.Кам'янське, Дніпропетровська область
0
5
Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30
м.Херсон, Херсонська область
0
6
Освітній центр "Всезнайки"
смт.Ківшарівка, м.Куп'янськ, Харківська область
0
7
Заставнівський опорний ЗЗСО
м.Заставна, Заставнівський район, Чернівецька область
0
8
ЗОШ № 12
м.Бердичів, Житомирська область
0
9
ХЗОШ №124
м.Харків, Харківська область
0
10
Заставнівський опорний ЗЗСО
м.Заставна, Заставнівський район, Чернівецька область
0
11
Звенигородський ЗЗСО І-ІІІ ступенів
c.Звенигород, Пустомитівський район, Львівська область
0
12
ХСШ №17
м.Харків, Харківська область
0
13
ХСШ №156
м.Харків, Харківська область
0
14
Школа №23
м.Тернопіль, Тернопільська область
0
15
Дмитрівський НВК
c.Дмитрів, Радехівський район, Львівська область
0
16
Олександрівська ЗОШ
смт.Олександрівка, Вознесенський район, Миколаївська область
0
17
ПЛ "Крок"
м.Одеса, Одеська область
0
18
Кам’янець-Подільський НВК №14
м.Кам'янець-Подільський, Хмельницька область
0
19
КЗ "Телепинський ліцей"
c.Телепине, Кам'янський район, Черкаська область
0
20
Іваннівська гімназія
c.Іваннє, Дубенський район, Рівненська область
0
21
Середня загальноосвітня школа №215 Святошинського району м. Києва
Київ
0
22
КЗ "Телепинський ліцей"
c.Телепине, Кам'янський район, Черкаська область
0
23
Драбівецький НВК
c.Драбівці, Золотоніський район, Черкаська область
0
24
Білоцерківська ЗОШ №3 ім. Т.Г.Шевченка
м.Біла Церква, Київська область
0
25
Баговицький ліцей
c.Баговиця, Кам'янець-Подільський район, Хмельницька область
0
26
ЛІМНЯНСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІІ СТ. ІМЕНІ РОМАНА МОТИЧАКА
c.Лімна, Турківський район, Львівська область
0
27
ОЗО "Миргородський ліцей ім. І.А.Зубковського"
м.Миргород, Полтавська область
0
28
ТЗОШ № 24
м.Тернопіль, Тернопільська область
0
29
ЗЗСО №6
м.Токмак, Запорізька область
0
30
КЗ ЗСО І-ІІІ ступенів № 9 Вінницької міської ради
м.Вінниця, Вінницька область
0
31
Опорний заклад Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
смт.Чернігівка, Чернігівський район, Запорізька область
0
32
Заставнівський опорний ЗЗСО
м.Заставна, Заставнівський район, Чернівецька область
0
33
ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. імені І. Г. Ткаченка"
c.Богданівка, Знам'янський район, Кіровоградська область
0
34
ХЗОШ №124
м.Харків, Харківська область
0
35
Одеська ЗОШ №20
м.Одеса, Одеська область
0
36
НВК №12
м.Коростень, Житомирська область
0
37
Іванівський НВК
c.Іванове, Лиманський район, Одеська область
0
38
Гімназія № 21
м.Херсон, Херсонська область
0
39
ХГ № 172
м.Харків, Харківська область
0
40
Середня загальноосвітня школа №215 Святошинського району м. Києва
Київ
0
41
ЗОШ №84 м.Дніпропетровськ
м.Дніпро, Дніпропетровська область
0
42
ОЗО "НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.- гімназія №2""
Гнівань, Тиврівський район, Вінницька область
0
43
Науковий ліцей Хортицької національної академії
м.Запоріжжя, Запорізька область
0
44
Вільненський ЗЗСО І-ІІІ ступенів
c.Вільне, Волноваський район, Донецька область
0
45
Бахмутська ЗОШ №10
м.Бахмут, Донецька область
0
46
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1
c.Рахни Лісові, Шаргородський район, Вінницька область
0
47
КЗ "ОФКМ ім.К.Ф. Данькевича"
м.Одеса, Одеська область
0
48
Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15
м.Маріуполь, Донецька область
0
49
Грем`яцька ЗОШ І-ІІІ ступенів
c.Грем'яч, Новгород-Сіверський район, Чернігівська область
0
50
Ліцей "Ерудит"
м.Первомайськ, Миколаївська область
0
51
Ременівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ст.
c.Ременів, Кам'янка-Бузький район, Львівська область
0
52
Лисичанська ЗОШ І-ІІ ст.№9
м.Лисичанськ, Луганська область
0
53
Новоукраїнський ліцей "Лідер"
м.Новоукраїнка, Новоукраїнський район, Кіровоградська область
0
54
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 38
м.Полтава, Полтавська область
0
55
ЗЗСО "Видертський ліцей"
c.Видерта, Камінь-Каширський район, Волинська область
0
56
КЗО СЗШ №101
м.Дніпро, Дніпропетровська область
0
57
Бутенківська ЗОШ
c.Бутенки, Кобеляцький район, Полтавська область
0
58
КЗ "Ташанський ЗЗСО І-ІІІст-ЗДО"
c.Ташань, Переяслав-Хмельницький район, Київська область
0
59
Школа №20
м.Житомир, Житомирська область
0
60
ЗЗСО "Видертський ліцей"
c.Видерта, Камінь-Каширський район, Волинська область
0
61
Школа №20
м.Житомир, Житомирська область
0
62
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №320 з поглибленим вивченням української мови Деснянського району міста Києва
Київ
0
63
Тетильківський НВК
c.Тетильківці, Шумський район, Тернопільська область
0
64
Херсонська спеціалізована школа № 24
м.Херсон, Херсонська область
0
65
СЗШ№3
м.Трускавець, Львівська область
0
66
ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Богдан
c.Богдан, Рахівський район, Закарпатська область
0
67
Соснівський НВК "Гімназія - ЗОШ І ступеня"
смт.Соснове, Березнівський район, Рівненська область
0
Загальна кількість класів які потрапили до рейтингу: 67 класів
  • Кожен користувач може проголосувати лише один раз і лише за одного учасника.
  • Для того, щоб Ваш клас потрапив до загального рейтингу, необхідно:
    - Додати більше як 10 учнів у клас;
    - 10 учнів повинні пройти олімпіаду «Всеосвіта Осінь – 2021» мінімум з 2-х різних предметів;
    - Додати одне або більше вражень про олімпіаду «Всеосвіта Осінь – 2021».
  • Переможцями стануть 50 класів, творчі роботи яких наберуть найбільшу кількість голосів.
  • Кожен клас-переможець отримає спеціальний подарунок від компанії «Всеосвіта»
  • Що більша кількість голосів унікальних користувачів, то вище місце в рейтингу!