Всеукраїнський рейтинг шкіл, що беруть участь в олімпіаді «Всеосвiта Весна – 2020» (за кількістю переможців)

Рейтинг формується до 22 травня включно.

0
Дня
0
Години
0
Хвилин
0
Секунд
  • До рейтингу навчальний заклад потрапляє, якщо:
    - участь в олімпіаді взяли мінімум 10 учнів;
    - хоча б один учень став призером олімпіади (дипломи І, ІІ, ІІІ ступенів).
  • Рейтинг формується таким чином:
    - місце в рейтингу залежить від кількості призових місць;
    - найвагомішим серед них є диплом І ступеня, далі – ІІ ступеня, найменш вагомим – ІІІ ступеня;
    - в разі однакової кількості дипломів І ступеня розглядається кількість дипломів ІІ ступеня. Якщо вона також однакова, то враховується кількість дипломів ІІІ ступеня;
    - у разі, якщо кількість всіх 3-х дипломів у різних школах однакова, то ці школи ділять місце в рейтингу.

Школи, які посядуть перші 100 місць у Всеукраїнському рейтингу олімпіади «Всеосвіта Весна – 2020» отримають свідоцтва із зазначенням місця, яке посіла школа та кількості отриманих дипломів 1, 2, 3 ступеню і сертифікатів.

Місце Назва Кількість дипломів
1 ступеня
Кількість дипломів
2 ступеня
Кількість дипломів
3 ступеня
Кількість сертифікатів Свідоцтво
1 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради Херсонська область, м.Херсон 187 112 38 55
2 Тарасовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тарасовецької сільської ради Новоселицького району Чернівецької області Чернівецька область, Новоселицький район, c.Тарасівці 147 20 2 8
3 Комунальний заклад освіти “Спеціалізована школа №134 гуманістичного навчання та виховання" Дніпропетровської міської ради Дніпропетровська область, м.Дніпро 103 50 39 87
4 Антонівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 Херсонської міської ради Херсонська область, м.Херсон 77 15 3 10
5 Ліцей № 1 імені Івана Франка Дрогобицької міської ради Львівської області Львівська область, м.Дрогобич 65 21 11 6
6 Енергодарський навчально- виховний комплекс "дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад " № 9 Енергодарської міської ради Запорізької області Запорізька область, м.Енергодар 55 51 22 21
7 Верхняцький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-ліцей" Христинівської районної ради Черкаської області Черкаська область, Христинівський район, смт.Верхнячка 54 6 2 8
8 Комунальний заклад освіти "Навчально-виховне об’єднання №113 "загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад - позашкільний навчальний заклад" Дніпропетровської міської ради Дніпропетровська область, м.Дніпро 46 10 5 3
9 Зачепилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зачепилівської районної ради Харківської області Харківська область, Зачепилівський район, смт.Зачепилівка 39 12 6 11
10 Заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16 Вінницької міської ради" Вінницька область, м.Вінниця 37 31 25 56
11 Гімназія "Ерудит" м. Києва Київ 37 25 20 19
12 Комунальний заклад "Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я" Оріхівської районної ради Запорізької області Запорізька область, Оріхівський район, м.Оріхів 36 35 27 42
13 Комунальний заклад "Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області" Волинська область, м.Луцьк 36 18 7 6
14 Навчально-виховне об'єднання №5 міста Хмельницького імені Сергія Єфремова Хмельницька область, м.Хмельницький 35 33 19 65
15 Навчально-виховний комплекс "дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад "Довіра" Київ 33 29 13 25
16 Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 124 Харківської міської ради Харківської області Харківська область, м.Харків 31 21 11 6
17 Херсонський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови І ступеня - гімназія" № 56 Херсонської міської ради Херсонська область, м.Херсон 30 31 18 21
18 Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 ім. воїна-інтернаціоналіста С.В.Гаврилюка смт Крижопіль Вінницької області Вінницька область, Крижопільський район, смт.Крижопіль 30 17 8 10
19 Сарненський навчально-виховний комплекс "Школа-колегіум" ім.Т.Г.Шевченка Сарненської районної ради Рівненської області Рівненська область, Сарненський район, м.Сарни 30 3 2 1
20 Заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Вінницької міської ради" Вінницька область, м.Вінниця 29 21 18 13
21 Гадяцька спеціалізована школа-інтернат I - III ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради Полтавська область, м.Гадяч 28 22 21 32
22 Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27 Вінницької міської ради" Вінницька область, м.Вінниця 28 19 28 52
23 Шировецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Хотинського району Чернівецької області Чернівецька область, Хотинський район, c.Ширівці 27 9 3 21
24 Середня школа №10 м. Самбір Львівської області Львівська область, м.Самбір 26 15 6 22
25 Пилипчанський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Київська область, Білоцерківський район, c.Пилипча 26 2 8 6
26 Розливенська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів_x000D_ Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька область, Великоновосілківський район, c.Розлив 26 2 4 9
27 Комунальний заклад "Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 ім. А.С.Макаренка Долинської районної ради" Кіровоградська область, Долинський район, м.Долинська 25 6 4 6
28 Жашківська спеціалізована школа №1 з поглибленим вивченням окремих предметів Черкаська область, Жашківський район, м.Жашків 25 5 1 2
29 Томаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Томаківської районної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська область, Томаківський район, смт.Томаківка 24 12 9 8
30 Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. c. Новоборисівка Великомихайлівського району Одеської області Одеська область, Великомихайлівський район, c.Новоборисівка 24 6 3 5
31 Криворізька спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів № 20 з поглибленим вивченням німецької мови Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг 23 24 8 16
32 Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Костопільської районної ради Рівненської обл Рівненська область, Костопільський район, м.Костопіль 23 21 9 14
33 Ізюмська гімназія №3 Ізюмської міської ради Харківської області Харківська область, м.Ізюм 23 11 12 21
34 Маріупольська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів № 11 Донецької обласної ради Донецька область, м.Маріуполь 23 7 5 8
35 Рогатинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Рогатинської районної ради Івано-Франківської області Івано-Франківська область, Рогатинський район, м.Рогатин 23 5 10 4
36 Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №48 Миколаївської міської ради Миколаївської області Миколаївська область, м.Миколаїв 22 28 26 42
37 Спеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва Київ 22 26 17 16
38 Шепетівська загальноосвітня школа І-ІII ступенів №1 ім. М.Островського Хмельницької області Хмельницька область, м.Шепетівка 22 21 24 25
39 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 24 із поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради Херсонська область, м.Херсон 22 13 2 11
40 Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №34 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтавська область, м.Полтава 22 9 3 6
41 Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІступенів №11 Охтирської міської ради Сумської області Сумська область, м.Охтирка 22 8 4 0
42 Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу №4 "Ластівка" відділу освіти Добропільської міської ради Донецька область, м.Добропілля 22 5 1 1
43 Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області Донецька область, м.Бахмут 22 2 6 8
44 Спеціалізована школа І - ІІІ ступенів №8 з поглибленим вивченням англійської мови м. Самбора Львівська область, м.Самбір 21 23 17 15
45 Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Роменської міської ради Сумської області Сумська область, м.Ромни 21 19 10 29
46 Опорний навчальний заклад "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І.Г. Ткаченка Знам’янської районної ради Кіровоградської області" Кіровоградська область, Знам'янський район, c.Богданівка 21 18 8 7
47 Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №32 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська область, м.Черкаси 21 14 11 18
48 Одеська загальноосвітня школа №55 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська область, м.Одеса 21 12 8 15
49 Загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів комунального вищого навчального закладу "Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія" Запорізької обласної ради Запорізька область, м.Запоріжжя 21 7 3 0
50 Володимирівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Володимирівської сільської ради Казанківського району Миколаївської області Миколаївська область, Казанківський район, c.Володимирівка 21 3 5 4
51 Навчально-виховний комплекс "Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 - дошкільний навчальний заклад"Генічеської районної ради Херсонської області Херсонська область, Генічеський район, м.Генічеськ 20 11 12 27
52 Запорізька гімназія № 93 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька область, м.Запоріжжя 20 11 7 10
53 Володимир-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Волинська область, м.Володимир-Волинський 20 8 5 4
54 Нововолинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 імені Т.Г.Шевченка Нововолинської міської ради Волинської області Волинська область, м.Нововолинськ 20 5 1 4
55 Херсонська гімназія №1 Херсонської міської ради Херсонська область, м.Херсон 19 20 10 11
56 Прилиманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області Одеська область, Овідіопольський район, c.Прилиманське 19 16 16 62
57 Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Глухівської міської ради Сумської області Сумська область, м.Глухів 19 8 8 1
58 Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс №42" школа I-III ступенів - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпровської міської ради Дніпропетровська область, м.Дніпро 19 7 16 63
59 Комунальний заклад " Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №8 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська область, м.Лисичанськ 19 3 0 0
60 Марганецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням англійської мови Марганецької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська область, м.Марганець 18 20 12 22
61 Стрийська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №7 Стрийської міської ради Львівської області Львівська область, м.Стрий 18 15 9 40
62 Запорізький навчально-виховний комплекс №63 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька область, м.Запоріжжя 18 14 8 11
63 Великокучурівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великокучурівської сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області Чернівецька область, Сторожинецький район, c.Великий Кучурів 18 14 4 11
64 Опорний заклад освіти "Новозбур’ївська школа №1" Голопристанської районної ради Херсонської області Херсонська область, Голопристанський район, c.Нова Збур'ївка 18 12 24 18
65 Роменська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім.П.І.Калнишевського Роменської міської ради Сумської області Сумська область, м.Ромни 18 12 10 14
66 Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 49" Дніпровської міської ради Дніпропетровська область, м.Дніпро 18 8 12 25
67 Середня загальноосвітня школа №229 м. Києва Київ 18 8 6 4
68 Сєвєродонецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14 Сєвєродонецької міської ради Луганської області Луганська область, м.Сєвєродонецьк 18 3 2 4
69 Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 міста Львова Львівська область, м.Львів 18 0 0 0
70 Куп"янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Куп"янської міської ради Харківської області Харківська область, м.Куп'янськ 17 18 14 23
71 Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №98 Львівської міської ради Львівської області Львівська область, м.Львів 17 13 9 14
72 Заклад загальної середньої освіти І ступеня міста Хотина Чернівецька область, Хотинський район, м.Хотин 17 13 5 2
73 Комунальна установа Сумська спеціалізована школа I-III ступенів №9, _x000D_ м. Суми, Сумської області Сумська область, м.Суми 17 11 10 13
74 Щастинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Костянтина Кутового Новоайдарської районної ради Луганської області Луганська область, Новоайдарський район, м.Щастя 17 9 11 6
75 Черкаська гімназія №9 ім. О.М.Луценка Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська область, м.Черкаси, м.Придніпровський 17 8 6 4
76 Старомлинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька область, Великоновосілківський район, c.Старомлинівка 17 3 1 3
77 Криворізька гімназія №49 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг 16 19 17 30
78 Попаснянська багатопрофільна гімназія №25 Попаснянської районної ради Луганської області Луганська область, Попаснянський район, м.Попасна 16 19 6 23
79 Вилківський навчально-виховний комплекс „загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей” Кілійської районної ради Одеської області Одеська область, Кілійський район, Вилкове 16 18 7 7
80 Снятинський ліцей "Інтелект" Снятинської районної ради Івано-Франківської області Івано-Франківська область, Снятинський район, м.Снятин 16 15 9 16
81 Прилуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 імені Сергія Гордійовича Шовкуна Прилуцької міської ради Чернігівської області Чернігівська область, м.Прилуки 16 14 5 6
82 Верховинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Івано-Франківська область, Верховинський район, смт.Верховина 16 12 9 10
83 Комунальна Романівської районної ради "Опорний навчальний заклад "Романівська гімназія" Житомирська область, Романівський район, смт.Романів 16 11 10 27
84 Нововодолазький ліцей № 3 Нововодолазької селищної ради Харківської області Харківська область, Нововодолазький район, смт.Нова Водолага 16 9 9 13
85 Хмельницьке навчально-виховне об'єднання № 28 Хмельницька область, м.Хмельницький 16 8 4 5
86 Шполянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей" Шполянської районної ради Черкаської області Черкаська область, Шполянський район, м.Шпола 16 7 7 7
87 Курахівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Мар'їнської районної ради Донецької області Донецька область, Мар'їнський район, Курахове 16 7 5 19
88 Комунальна установа Сумський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад № 11 "Журавонька" м. Суми , Сумської області Сумська область, м.Суми 16 6 2 0
89 Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 14" Дніпровської міської ради Дніпропетровська область, м.Дніпро 16 5 3 12
90 Садова загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області Миколаївська область, Снігурівський район, c.Садове 16 3 0 0
91 Звенигородська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №5 Звенигородської районної ради Черкаської області Черкаська область, Звенигородський район, м.Звенигородка 16 1 0 4
92 Середня загальноосвітня школа №55 Святошинського району м. Києва Київ 15 17 17 38
93 Одеська загальноосвітня школа №5 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська область, м.Одеса 15 13 7 54
94 Комунальний заклад "Високопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Високопільської районної Ради Херсонської області Херсонська область, Високопільський район, смт.Високопілля 15 13 7 20
95 Красилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 _x000D_ Красилівського району Хмельницької області Хмельницька область, Красилівський район, м.Красилів 15 11 7 22
96 Краматорська загальноосвітня школа І - ІІ ступенів № 13 Краматорської міської ради Донецької області Донецька область, м.Краматорськ 15 9 10 26
97 Гімназія Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська область, м.Нова Каховка 15 9 6 13
98 Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №39" Дніпропетровської міської ради Дніпропетровська область, м.Дніпро 15 8 9 20
99 Чигиринський навчально-виковний комплекс "Дошкільний навчальний заклад --- загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3" Чигиринської районної ради Черкаської області Черкаська область, Чигиринський район, м.Чигирин 15 7 6 9
100 Спеціалізована школа №252 імені Василя Симоненка Оболонського району м. Києва Київ 15 7 4 12
101 Одеська спеціалізована школа № 117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська область, м.Одеса 15 5 6 7
102 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 с. Жеребкове Ананьївського району Одеської області Одеська область, Ананьївський район, c.Жеребкове 15 5 2 12
103 комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харківська область, м.Харків 15 4 7 5
104 Чернівецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 2 ім. Ю. Федьковича Чернівецької міської ради Чернівецька область, м.Чернівці 14 21 20 25
105 Комунальний заклад освіти «Навчально-виховне об’єднання № 28«гімназія-школа I ступеня - дошкільний навчальний заклад(ясла-садок) - центр позашкільної роботи» Дніпровської міської ради Дніпропетровська область, м.Дніпро 14 20 22 45
106 Запорізький колегіум "Мала гуманітарна академія" Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька область, м.Запоріжжя 14 18 11 16
107 Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 ім. Д.Турбіна , м. Суми, Сумської області Сумська область, м.Суми 14 13 8 7
108 Підволочиська гімназія імені Івана Франка Підволочиської селищної ради Тернопільської області Тернопільська область, Підволочиський район, смт.Підволочиськ 14 8 4 14
109 Опорний заклад загальної середньої освіти "Торчинський ліцей Торчинської селищної ради" Волинська область, Луцький район, смт.Торчин 14 8 4 12
110 Ліцей №144 ім. Г.Ващенка м. Києва Київ 14 7 6 2
111 Радехівський ОЗЗСО Львівської області Львівська область, Радехівський район, м.Радехів 14 7 4 2
112 Комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №8 Жовтоводської міської ради Дніпропетровська область, м.Жовті Води 14 5 2 4
113 Кременчуцька загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 28 Кременчуцької міської ради Полтавської області Полтавська область, м.Кременчук 14 5 0 1
114 Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради Херсонської області Херсонська область, Каланчацький район, c.Олександрівка 14 4 4 0
115 Голопристанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо - математичного циклів Голопристанської міської ради Херсонської області Херсонська область, м.Гола Пристань 14 1 2 12
116 Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №154 Харківської міської ради Харківської області Харківська область, м.Харків 14 1 0 1
117 Ліцей "Еко" №198 Київ 13 16 10 13
118 Середня загальноосвітня школа №162 Святошинського району м. Києва Київ 13 15 15 17
119 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 ім. В.Г.Короленка м.Житомира Житомирська область, м.Житомир 13 9 3 5
120 Одеський навчально-виховний комплекс №49 «Спеціалізована школа - загальноосвітня школа I-III ступенів» Одеської міської ради Одеської області Одеська область, м.Одеса 13 6 11 40
121 Комунальний заклад загальної середньої освіти №1- загальноосвітній заклад І-ІІІ ступенів Дніпропетровська область, м.Новомосковськ 13 6 9 16
122 Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська область, м.Чернігів 13 5 8 2
123 Ясногірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради Рівненської області Рівненська область, Сарненський район, c.Ясногірка 13 4 1 0
124 Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 імені Максима Савченка Сумської міської ради Сумська область, м.Суми 12 17 12 12
125 Середня загальноосвітня школа №15 загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Дніпропетровська область, м.Новомосковськ 12 14 7 32
126 комунальний заклад "Навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 1 - дитячий юнацький центр "Перлинка"Кіровоградської міської ради Кіровоградської області" Кіровоградська область, м.Кропивницький 12 13 11 26
127 Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №73" Дніпровської міської ради Дніпропетровська область, м.Дніпро 12 11 11 18
128 Добропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька область, Добропільський район, c.Добропілля 12 11 9 11
129 Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №69" Дніпровської міської ради Дніпропетровська область, м.Дніпро 12 9 4 7
130 Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа №30" Кам'янської міської ради Дніпропетровська область, м.Кам'янське 12 8 6 8
131 Вигодянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області Одеська область, Біляївський район, c.Вигода 12 6 12 7
132 Селидівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька область, м.Селидове 12 6 7 9
133 Білгород-Дністровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Одеської області Одеська область, м.Білгород-Дністровський 12 6 6 10
134 Запорізький академічний ліцей "Вибір" Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька область, м.Запоріжжя 12 6 4 10
135 Теребовлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 м. Теребовля Тернопільської області Тернопільська область, Теребовлянський район, м.Теребовля 12 6 2 9
136 Гімназія "Міленіум" №318 м. Києва Київ 12 5 1 1
137 Славутський ліцей ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради Хмельницька область, м.Славута 12 3 2 12
138 Волноваська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1 Волноваської районної ради Донецької області Донецька область, Волноваський район, м.Волноваха 12 2 1 6
139 Криворізька гімназія №127 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг 11 14 7 11
140 Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №114 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг 11 13 12 22
141 Кремінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Кремінської міської ради Луганської області Луганська область, Кремінський район, м.Кремінна 11 12 5 13
142 Середня загальноосвітня школа № 100 м. Львова Львівська область, м.Львів 11 10 4 25
143 Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 Ніжинської міської ради Чернігівської області Чернігівська область, м.Ніжин 11 9 6 12
144 Бібрський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Уляни Кравченко Бібрської міської ради Львівської області Львівська область, Перемишлянський район, Бібрка 11 8 6 19
145 Томаківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" № 1 Дніпропетровська область, Томаківський район, смт.Томаківка 11 7 8 17
146 Березанський навчально-виховний комплекс Київська область, м.Березань 11 7 5 7
147 Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Роменської міської ради Сумської області Сумська область, м.Ромни 11 7 1 15
148 Заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 33 Вінницької міської ради" Вінницька область, м.Вінниця 11 6 2 9
149 Криворізький навчально-виховний комплекс №35 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - багатопрофільний ліцей "Імпульс" Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг 11 5 6 19
150 Одеська загальноосвітня школа №26 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська область, м.Одеса 11 5 3 18
151 Ройлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області Одеська область, Саратський район, c.Ройлянка 11 4 3 10
152 Гадяцький ліцей І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області Полтавська область, м.Гадяч 11 4 1 0
153 Товариство з обмеженою відповідальністю Центр дистанційної освіти Джерело Київ 11 2 3 3
154 Ісаївський навчально - виховний комплекс (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) Турківської районної ради Львівської області Львівська область, Турківський район, c.Ісаї 11 1 0 0
155 Комунальний заклад " Інзівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Приморської районної ради Запорізької області Запорізька область, Приморський район, c.Інзівка 11 0 0 0
155 Одеський навчально-виховний комплекс №67 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей" Одеської міської ради Одеської області Одеська область, м.Одеса 11 0 0 0
156 Ізюмська загальноосвітня школа I-III ступенів №12 Ізюмської міської ради Харківської області Харківська область, м.Ізюм 10 14 5 4
157 Івано-Франківська загальноосвітня школа І ступеня №26 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області Івано-Франківська область, м.Івано-Франківськ 10 10 6 21
158 Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів гімназія міжнародних відносин №323 з поглибленим вивченням англійської мови Київ 10 10 5 4
159 Шепетівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства Хмельницької області Хмельницька область, м.Шепетівка 10 9 9 11
160 Комунальний заклад " Широківська школа №1 загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Широківської селищної ради Дніпропетровська область, Широківський район, смт.Широке 10 9 6 39
161 Низівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області Сумська область, Сумський район, смт.Низи 10 7 7 7
162 Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей № 7 Вінницької міської ради" Вінницька область, м.Вінниця 10 7 6 12
162 Лиманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Лиманської міської ради Донецької області Донецька область, м.Лиман 10 7 6 12
163 Миколаївська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 імені Олега Ольжича Миколаївської міської ради Миколаївської області. Миколаївська область, м.Миколаїв 10 7 5 16
164 Маломидська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради Рівненської області Рівненська область, Костопільський район, c.Малий Мидськ 10 7 5 2
165 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Лебединської міської ради Сумської області Сумська область, м.Лебедин 10 7 4 14
166 Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Добровеличківської районної державної адміністрації Кіровоградської області імені Героя України Березняка Євгена Степановича Кіровоградська область, Добровеличківський район, Помічна 10 6 12 16
167 Навчальний заклад - Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М. Середи Сумська область, Великописарівський район, смт.Велика Писарівка 10 6 10 3
168 Початкова школа №2 м. Самбора Львівська область, м.Самбір 10 6 9 5
169 Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа № 5 ім.Г.Романової м.Кам’янське" Кам’янської міської ради Дніпропетровська область, м.Кам'янське 10 6 6 14
170 Мелітопольська загальноосвітня школа I-III ступенів № 7 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька область, м.Мелітополь 10 5 5 8
171 Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Ізюмської міської ради Харківської області Харківська область, м.Ізюм 10 5 4 10
172 Богодухівська гімназія №1 Богодухівської районної ради Харківської області Харківська область, Богодухівський район, м.Богодухів 10 5 4 6
173 Глобинська гімназія №1 ім. В.Є.Курченка Глобинської міської ради Полтавської області Полтавська область, Глобинський район, м.Глобине 10 4 5 6
174 Москалівська загальноосвітня школа I- III ступенів Ярмолинецького району Хмельницької області Хмельницька область, Ярмолинецький район, c.Москалівка 10 4 3 6
175 Комунальний заклад "Матвіївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Запорізької обласної ради Запорізька область, Вільнянський район, c.Матвіївка 10 3 6 8
176 Вилківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Вилківської міської ради Одеська область, Кілійський район, Вилкове 10 3 3 7
177 Степненський навчально-виховний комплекс Полтавської районної ради Полтавської області Полтавська область, Полтавський район, c.Степне 10 0 1 0
177 Худиківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Тернопільська область, Борщівський район, c.Худиківці 10 0 1 0
178 Лебединська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 Лебединської міської ради Сумської області Сумська область, м.Лебедин 10 0 0 0
179 Спеціалізаваний навчально-виховний комплекс "Усмішка" з полибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва, І ступеня Київ 9 13 8 3
180 Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Тернопільської міської ради Тернопільської області Тернопільська область, м.Тернопіль 9 12 9 25
181 Навчально-виховне об’єднання “Олександрійська гімназія імені Т.Г.Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв” Кіровоградська область, м.Олександрія 9 12 7 10
182 Навчально-виховний комплекс №1 Покровської міської ради Донецької області Донецька область, м.Покровськ 9 11 5 4
183 Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30 Краматорської міської ради Донецької області Донецька область, м.Краматорськ 9 10 9 20
184 Комунальний заклад "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням окремих предметів Маріупольської міської ради Донецької області" Донецька область, м.Маріуполь 9 10 4 11
185 Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська область, м.Сєвєродонецьк 9 9 7 6
186 Комунальний заклад "Маріупольський навчально-виховний комплекс "Ліцей - школа №48" Маріупольської міської ради Донецької області" Донецька область, м.Маріуполь 9 9 5 13
187 Навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І - ІІІ ст. № 3 - гімназія імені О.С. Пушкіна м. Тульчина Вінницької області Вінницька область, Тульчинський район, м.Тульчин 9 8 7 15
188 Бучанська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Бучанської міської ради Київської області Київська область, м.Буча 9 8 7 11
189 Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 Тростянецької міської ради Сумської області Сумська область, Тростянецький район, м.Тростянець 9 8 7 7
190 Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20" Дніпропетровська область, м.Нікополь 9 8 5 12
191 Комунальний заклад "Веселівська районна різнопрофільна гімназія" Веселівської селищної ради Запорізька область, Веселівський район, смт.Веселе 9 8 3 3
192 Комунальний заклад «Кодимський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Кодимської районної ради Одеської області» Одеська область, Кодимський район, м.Кодима 9 8 2 2
193 Наварійська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Пустомитівського району Львівської області Львівська область, Пустомитівський район, c.Наварія 9 8 1 5
194 Запорізька загальноосвітня школа І ст. "Прогрес" з поглибленим вивченням англійської мови Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька область, м.Запоріжжя 9 8 0 2
195 Дівичківське навчально-виховне об'єднання "Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів - заклад дошкільної освіти" Дівичківської сільської ради Київська область, Переяслав-Хмельницький район, c.Дівички 9 7 2 10
196 Борівський навчально-виховний комплекс (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)) Сєвєродонецької міської ради Луганської області Луганська область, м.Сєвєродонецьк, смт.Борівське 9 5 6 9
197 Шепетівський навчально-виховний комплекс №3 у складі "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів ім. Н.Рибака та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою" Хмельницької області Хмельницька область, м.Шепетівка 9 4 2 17
198 Заставнівська гімназія Заставнівського району Чернівецької області Чернівецька область, Заставнівський район, м.Заставна 9 4 1 1
199 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 м. Копичинці Тернопільська область, Гусятинський район, Копичинці 9 3 5 17
200 Великодальницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Біляївського району, Одеської області Одеська область, Біляївський район, c.Великий Дальник 9 2 5 7

Зверніть увагу: в рейтингу відображаються перші 200 місць.