! В а ж л и в о

Знову до школи: 8 емоцій вчителів

Хвилювання, сум чи гнів? А які емоції переповнюють вас, учителі, коли ви повертаєтесь до школи?

Кінець літа у вчителів викликає чимало емоцій: хтось не може дочекатися початку навчального року, щоб скоріше обійняти своїх учнів, а комусь аж ніяк не хочеться розлучатися з морем, і сльози тихенько скрапують на обличчя.

А які емоції переповнюють вас, коли після довгого відпочинку ви повертаєтесь до школи? Не дивуйтесь, якщо у цьому описі ви упізнали себе (або своїх колег). А краще – просто прочитайте і усміхніться, бо ми ж насправді знаємо, як сильно ви сумуєте за школою.

 Емоція – шок 

Ви ніяк не можете змиритися з фактом, що літо вже закінчилось і починається новий навчальний рік. От халепа, а ви ще й забули змінити пляжні капці на туфлі чи черевики.

 Емоція – відмова 

Уже сьома ранку, і потрібно збиратись на роботу? Цього не може бути! Ви ще не зібрали всі фотографії, не попрасували одяг і навіть не почистили зуби. І взагалі, хто приходить на роботу так рано?

 Емоція – уникнення 

Упродовж літа ви шукали цікаві ідеї на Pinterest. І, можливо, придумали щось особливе для декорування класу. Та зараз ви до цього не готові, а під час зустрічі з директором школи намагаєтесь заховатися за шторку найближчого вікна.

 Емоція – обурення 

Ви дивуєтесь, коли бачите своїх колег у діловому костюмі та відповідному взутті. Ну як вони можуть носити це, адже в одязі для йоги і звичайних капцях набагато зручніше. «Панянко, зніміть це негайно», – так і хочеться закричати в слід своїй колезі.

 Емоція – сум (горе) 

«Чому літо так швидко проходить?», – запитуєте ви у себе і починаєте схлипувати. Та щойно ви побачите у магазині різне учнівське приладдя, що виблискує різноманітними кольорами, одразу відчуєте тугу за школою.

 Емоція – очікування 

Та зізнайтесь вже, що любите свою роботу і дуже сумували за учнями. Як вони провели літо без вас? Досі це незрозуміло. Наступного разу плануйте відпочинок спільно або ж обмінюйтесь світлинами.

 Емоція – прийняття 

Годі вередувати і скубати себе за чубчик (якщо він звісно є). Так, незабаром потрібно йти в школу. Прийміть це як належне та нарешті відшукайте свою сумку, розпочніть будувати плани і підберіть гардероб.

 Емоція – хвилювання 

Якщо у вас тремтить серденько і рука тягнеться за заспокійливим, отже – все гаразд. Мабуть, ви вже повернулись до школи.

У будь-якому разі пам’ятайте, що ви не одинокі. За вашою спиною – тисячі вдячних школярів і батьків. А ще вся освітянська спільнота! Нехай вам щастить у новому навчальному році.

Вас також зацікавить:

Джерело: We are Teachers 

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації (лист МОН № 4/2181-19 від 30.09.2019 р.).

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Олімпіада «Всеосвіта Осінь – 2019»