ЗНО і ДПА з математики 2020: завдання та оцінювання

Під час визначення результату ЗНО враховуватиметься тестовий бал, отриманий за виконання завдань сертифікаційної роботи.

21 травня 2020 року відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з математики.

За інформацією УЦОЯО, випускники ЗЗСО, а також учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які у 2020 році здобудуть повну загальну середню освіту, можуть вибрати математику для проходження ДПА у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Зміст сертифікаційної роботи з математики визначено відповідною Програмою ЗНО, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Програму розроблено на основі чинних навчальних програм з математики для загальноосвітніх навчальних закладів.

Сертифікаційна робота з математики налічує 35 завдань різних форм:

  • з вибором однієї правильної відповіді (20 завдань),
  • на встановлення відповідності (4 завдання),
  • відкритої форми з короткою відповіддю (8 завдань),
  • розгорнутою відповіддю (3 завдання).

Під час визначення результату зовнішнього незалежного оцінювання з математики за шкалою 100–200 балів враховують тестовий бал, отриманий учасником за виконання всіх завдань сертифікаційної роботи. Визначення тестового бала здійснюється на основі схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційної роботи (Характеристика сертифікаційної роботи) та Критеріїв оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

Характеристика сертифікаційної роботи:

Критерії оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю:

У процесі визначення результатів ЗНО за шкалою 100–200 балів буде встановлено поріг «склав/не склав» – мінімальний тестовий бал, який за виконання сертифікаційної роботи може отримати учасник з мінімальним рівнем знань.

На основі тестового бала кожного учасника, який подолав поріг «склав/не склав», буде визначено його рейтингову оцінку за шкалою 100–200 балів.

Учасники, які подолають поріг «склав/не склав», зможуть узяти участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти.

Здобувачі повної загальної середньої освіти поточного року, які вибрали математику для проходження ДПА у формі зовнішнього незалежного оцінювання, також отримають оцінку за шкалою 1–12 балів. У такому разі у процесі визначення результату буде використано тестовий бал, отриманий учасником за виконання завдань № 1–30, 33, 34.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики буде розміщено на інформаційних сторінках учасників до  12 червня 2020 року. 

Джерело: https://vse.ee/bmb


Ваш надійний помічник у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання – “Тренажер ЗНО” від “Всеосвіти”. Це сучасний онлайн-сервіс, який допоможе не лише перевірити знання теоретичного матеріалу, але й виховати уважність, вдумливість, а також навчить правильно розподіляти свій час. Зручний функціонал надасть змогу самостійно регулювати темп проходження тестів та обирати необхідний формат підготовки. Після проходження тестів ви зможете проаналізувати свою успішність завядки автоматичній статистиці результатів.

На вас чекає приємний сюрприз! Оформлюйте передплату та отримуйте унікальні інформаційні флеш-картки у подарунок! Вони доступні також в онлайн-форматі, тож ви значно зекономите ваш час і зможете підготуватись до тестування будь-де! 

Тренуйтесь за посиланням: https://vseosvita.ua/zno


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

ЗНО і ДПА з математики у 2021 році: особливості проведення

Результати ЗНО з математики впливатимуть на конкурсний бал не для всіх

Закон про зміни у вищій освіті: які новації очікують на студентів

Вступ-2020: умови прийому до вишів

Пробне ЗНО-2020: яка вартість?

На які тести ЗНО-2020 виділять 180 хвилин, а на які – лише 150 хвилин

ЗНО-2020: завдання та графік проведення

Оцінювання ЗНО-2021 з математики матиме два рівні

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

До ЗНО з ФІЗИКИ залишилося:
0
3
міс.
0
1
дн.
1
8
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!