Живий коридор пошани: колеги віддячили вчительці за 36 років плідної праці

33329
1 жовтня 2020 о 18:08
Учні та колеги влаштували грандіозне свято для вчительки, яка вирішила піти на пенсію.

Бурхливі овації від учнів та колег, квіти й медаль за 36 років самовідданої праці – саме так у Тернопільській школі-ліцеї №6 проводжали на пенсію вчительку Надію Сеник, яка викладала українську мову та літературу. 

Ідея зробити “живий коридор пошани” прийшла до директора закладу освіти не випадково. Кілька років тому він побачив в інтернеті, що так роблять в одному коледжі за кордоном. Але за всі роки на пенсію ніхто не йшов, тому втілити ідею в життя нагоди не було. 

Та нещодавно у житті школи трапилась неочікувана подія – вчителька Надія Сеник виявила бажання піти на пенсію. Весь учнівський та педагогічний колектив влаштував педагогині справжнє свято: спочатку її вітали гучними оплесками, а потім нагородили подарунками в актовій залі.

Директор школи Олександр Остапчук вручив педагогині медаль за 36 років плідної праці у рідному закладі освіти, а колеги – пишний букет зі словами вдячності. 

Учителька прийшла працювати до школи відразу після закінчення інституту. Вона з трепетом згадує перші кроки у викладанні та своїх колег, які допомагали їй опанувати цю майстерність: 

Поруч завжди були ті, хто спершу допомагали й підтримували, тоді стали добрими колегами, а дехто згодом – і справжніми друзями. 

Пані Сеник вважає, що пенсія – це не кінець світу. І замість того, аби сумувати, вчителька піклуватиметься про свого маленького онука, читатиме книжки:

Загалом клопотів є багато, сумувати чи страждати немає коли. От зараз кажуть, мовляв, пішла з роботи, а треба ж бути комусь потрібною. Але ж ні! Людина має бути потрібною, перш за все, сама собі. Якщо так є, то тоді ти живеш. А якщо ти шукаєш, де б комусь стати у пригоді, то це не те.

Очільник закладу освіти, в якому вчителька пропрацювала значну частину свого життя, опублікував у фейсбуці зворушливе відео й побажання:

Наша Надія Сеник виявила бажання "піти на пенсію". Дивно звучить Надія і пенсія.... Але, так складається. Позаду 36 років плідної праці у рідній шостій школі. Успішні випускники, незабутні уроки та шкільні дійства нехай зігрівають Ваше серце, Надіє Михайлівно! Двері нашої (Вашої) школи-ліцею для Вас завжди відчинені! Вся шкільна родина дарує Вам промені тепла!

Читайте також:

Тренди, музика, кумири та розваги: що цікаво нинішнім школярам та як це використовувати на уроках – блогерка

Джерело: https://vse.ee/shk

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00