Новини
7179
11 жовтня 2019 об 11:17

Зеленський не знає про перехід російськомовних шкіл на державну мову

Під час пресмарафону очільник держави пообіцяв з'ясувати в Ганни Новосад питання переходу шкіл на державну мову навчання.

Президент України має намір з’ясувати у міністерки освіти і науки Ганни Новосад питання переходу російськомовних шкіл на державну мову навчання.

Володимир Зеленський зазначив, що пані Новосад не обговорювала з ним ці питання:

Для мене питання мови не є пріоритетом, але я – не уряд. Я не знаю, що мала на увазі пані міністр освіти: які школи мають перейти на українську, чи стосується це приватних закладів. Зі мною це питання не обговорювалось. Я знаю, що будь-які заклики, які роблять представники офісу (уряду), ми повинні їх якось виконувати, а якщо не будемо – буде багато питань.

Пан президент пообіцяв поговорити з Ганною Новосад на ці теми та з’ясувати необхідні деталі:

Ви знаєте, що питання мови, освіти дуже розхитують суспільство. Я б так не робив, як вона робить. Але мені цікаво з'ясувати це питання.

Посилання на відповідь Володимира Зеленського: https://youtu.be/aqj3_ip4RiQ (3:23)


Нагадаємо, міністерка освіти і науки розповіла, що з вересня 2020 року школи з російською мовою навчання мають перейти на державну.

#Володимир_Зеленський #освіта #державна_мова

Фото: paparazzza / Shutterstock.com

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.