Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Нестандартний підхід до формувального оцінювання: досвід, інструментарій, новації
»
Взяти участь Всі події
Новини
796
28 листопада 2022 о 22:03
pdf Роздрукувати

Збагачуємо словниковий запас дітей: комплект завдань

Для розширення словникового запасу дитини підготовано проєкт, який вчителі та батьки можуть використовувати необмежену кількість разів.

Під час війни українські діти почали менше читати та спілкуватися з однолітками. Через це словниковий запас у них вкрай обмежений, діти не вчаться висловлювати власну думку.

Саме тому проєкт «Розвиток дитини» підготував для вчителів початкових класів і батьків учнів комплект оригінальних завдань, які допоможуть збагачувати й розширювати активний словниковий запас дитини, сприятимуть розвитку вміння швидко приймати рішення.

У завданнях комплекту дітям пропонується до кожної з 10 категорій написати щонайменше одне слово або сполучення слів. Рекомендований час виконання — сім хвилин.

Учителі зможуть використовувати запропоновані шаблони для організації змагань із учнями на уроках мови та читання, — зауважують розробники завдань.

Виконання таких завдань сприятиме активізації пізнавальної діяльності учнів молодшого шкільного віку, розвитку вміння пропонувати різні варіанти для пошуку відповіді.

Комплект містить вісім тематичних завдань: «Відомі люди», «Фрукти», «Овочі», «Тварини», «Рослини», «Транспорт», «Страви» та «Світ Гаррі Поттера».

Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів.

Завантаження завдань доступне після швидкої реєстрації за посиланням.

Нагадаємо, щоб скоротити час перебування дитини за гаджетами, психологи і педагоги підготували низку рекомендацій для батьків.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.