Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Новини
648
27 листопада 2022 о 18:33
pdf Роздрукувати

Спілкування дитини з гаджетами: поради для батьків

Дорослим варто встановити для дітей чіткі правила щодо тривалості часу, проведеного у смартфоні чи планшеті.

У сучасному світі цифрові гаджети для кожного — невід'ємна частина життя. Школярі під час дистанційного формату використовують смартфони і планшети під час навчання.

Щоб скоротити час перебування дитини за гаджетами, психологи і педагоги телеграм-каналу «Підтримай дитину» пропонують скористатися такими рекомендаціями:

  • контролюйте додержання ліміту користування гаджетом;

  • влаштовуйте для дітей дні без перегляду телебачення та Інтернету;

  • під час гри з дитиною або вживання їжі не вмикайте телевізор як фон;

  • дітям до 10 років потрібно на одну годину відкладати телефон чи планшет після 40 хвилин користування. Дотримуйтеся встановленого ліміту часу щодо перерв під час роботи у гаджетах;

  • спілкуйтеся з дітьми під час гри у планшеті: ставте питання щодо подій;

  • намагайтеся перетворити гру у девайсі на цікаве дійство, яке розвиватиме дітей інтелектуально;

  • самі не сидіть безперервно в телефоні — будьте гідним зразком для дітей.

Нагадаємо, спеціалісти Державної служби якості освіти України підготували рекомендації для вчителів, як ефективно налагодити процес навчання за умов відключення електроенергії.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.