За парти – у 5 років: Сергій Шкарлет прокоментував інформацію щодо запровадження раннього навчання у школах

10299
13 січня 13:20
Якщо є запит від суспільства, то педагогів можна підготувати у відповідний спосіб та внести зміни у програму, зазначив очільник МОНу.

В українських школах можуть запровадити навчання з 5-ти років. Головним аргументом на користь такого рішення називають ранній розвиток дітей: що раніше дитина починає опановувати корисні навички, розвивати здібності, то успішнішою стає у дорослому житті. Думки у суспільстві щодо цього питання розділились: одні підтримують раннє навчання, інші – навпаки, проти.

Інформацію щодо запровадження у закладах освіти навчання дітей з 5-років прокоментував Міністр освіти і науки України Сергій #Шкарлет під час прямого ефіру на телеканалі НАШ.

Зрозуміло, що навчання дитини у 5-6 років відрізняється від інших вікових зрізів. Для такого освітнього процесу потрібні ліжка, щоб дитина відпочивала, додатковий сніданок і звісно для такого навчання педагоги повинні бути навчені та підготовлені, – зазначив Сергій Шкарлет.

Міністр освіти і науки також додав: якщо є запит від суспільства, то педагогів можна підготувати у відповідний спосіб та внести зміни у програму.

Остаточного рішення щодо впровадження навчання з цього віку немає, але п'ятирічний вік є у перспективі. Наразі відбувається аналітичне опрацювання цього питання, – підкреслив очільник МОН.

Нагадаємо, Сергій Шкарлет підтримав ідею розпочинати навчання на рік раніше.


Вас також може зацікавити: Максим Степанов наполягає на продовженні тотального карантину після 24 січня

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00