Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Інклюзивна компетентність учителя: заповнюємо індивідуальну програму розвитку та індивідуальний навчальний план
»
Взяти участь Всі події

За крок до студквитка: розпочався прийом заяв від вступників

У першу годину прийому документів абітурієнти встановили рекорд: понад чисяча заяв.

Від сьогодні, 29 липня 2022 року, випускники 11-х класів і вступники на основі диплома фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра чи молодшого спеціаліста можуть подавати заяви для здобуття вищої освіти.

Про це нагадав міністр освіти Сергій Шкарлет.

Прийом заяв триватиме до 8 серпня для вступу за результатами індивідуальної усної співбесіди та творчих конкурсів (бюджетна та контрактна форми) та до 23 серпня для вступу за результатами НМТ, а також творчих конкурсів (контрактна форма), — написав очільник відомства.

І додав, що після цього заяви прийматимуться на контрактну форму здобуття освіти.

Шкарлет оприлюднив інформацію, що за першу годину вступники для здобуття вищої освіти подали майже 1200 електронних заяв.

Наразі на базі фахового молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста та молодшого бакалавра створено й активовано майже 25 тис. електронних кабінетів.

Нагадаємо, в умовах воєнного часу університети мають право самостійно визначати формат навчання для студентів. МОН рекомендує вишам організувати освітній процес так, щоб він був максимально наближений до традиційного. Швидше за все, у вузах значна частка освітнього процесу припадатиме на змішаний формат — очно-дистанційний, в окремих випадках — дистанційний.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.