Сьогодні відбулась
онлайн-конференція:
«
Освіта проти насильства: методи профілактики та алгоритми реагування
»
Взяти участь Всі події
Новини
1080
21 жовтня 18:27

Юні дослідники: школярі з Тернополя презентували власний метод вирощування мікрозелені

Такий метод можна ефективно використовувати у кулінарній справі.

На Всеукраїнській виставці досягнень юних натуралістів, група тернопільських школярів поділилась власними розробками з вирощування мікрозелені. Дослідницька робота школярів має назву «Мікрозелень – енергія, закладена природою».

Директор Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Іван Герц повідомляє, що робота його вихованців розкриває оригінальну методику вирощування мікрозелені, а також дає рекомендації щодо сільськогосподарських культур, які підходять для цієї новаторської справи:

Під час вирощування мініатюрної зелені у спеціально створених умовах, учні переконалися, що вона здатна активно рости без використання будь-яких добрив і стимуляторів. Паростки екозелені містять підвищену кількість поживних речовин, вітамінів, мінералів, амінокислот.

Крім того, Іван Герц зауважив, що апробований у Тернополі метод вирощування мікрозелені можна ефективно використовувати у кулінарній справі.

! Вживання такої мікрозелені насичує організм людини вітамінами, дає запас енергії, а також сприяє очищенню організму.

Фотоматеріали: Укрінформ


Впровадження екологічного виховання є однією з основних необхідностей нашого сьогодення. Кожна людина має усвідомлювати наслідки своїх дій та свідомо планувати своє життя так, щоб воно не шкодило ані іншим людям, ані природі. Якщо хочете дізнатися більше про сталий розвиток та його практики, долучайтеся до нашого марафону: «Сталий розвиток: від освіти до світу»

Також вас може зацікавити: Сортуй правильно: у Хмельницькому відкрили центр, де навчатимуть дітей та дорослих сортуванню відходів

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.