Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

30 березня 2020 о 16:27

Якщо студенти сприймають карантин, як канікули – радимо оголосити канікули: Єгор Стадний

Офіційна інформація про нові дати проведення ЗНО та завершення навчального року.

Єгор Стадний опублікував на своїй сторінці у фейсбук список документів, в яких чітко роз’яснено все про завершення навчального року, дати проведення ЗНО та особливості організації освітнього процесу під час карантину.

Ще раз коротко нагадуємо їхній зміст.

Про завершення навчального року в закладах вищої, передвищої та післядипломної освіти.

В документі зазначено, що рішення про необхідність продовження навчання влітку, керівники закладів приймають самостійно в разі необхідності. Втім, МОН сподівається, що організація освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання під час карантину дозволить своєчасно закінчити навчальний рік для переважної більшості учасників освітнього процесу. Втім, заступник т.в.о. міністра освіти зазначив – якщо студенти сприймають карантин, як канікули, якщо неможливо забезпечити належну якість вищої освіти з використанням технологій дистанційного навчання, МОН радить на окремих програмах чи в окремих підрозділах, де це необхідно, оголосити канікули.

Стосовно 2-го етапу Всеукраїнських студентських олімпіад, їх проведення переноситься або буде скасоване. Деталі  –  в листі МОН.

Також Єгор Стадний наголосив, що ЗНО обов'язково буде проведене. ДПА у формі ЗНО – відбудеться. Так само, як ЄВІ та ЄФВВ.  ЗНО не зникне ні для вступників на бюджет, ні для вступників на контракт. На слайді сценарії з орієнтовними датами проведення ЗНО та основних етапів вступної кампанії. МОН та УЦОЯО підготували кілька сценаріїв для різних варіантів завершення карантину та зняття обмежувальних заходів. 

Деталі – у листі МОН.

Вас також може зацікавити: Що треба знати про вступ до закладу профосвіти - МОН