Новини
119
5 листопада 2020 о 15:02

Якщо карантин триватиме, діти втратять свої навчальні досягнення, - Ганна Новосад

Ексміністерка припустила, що школи підуть на тривалий карантин.

В Україні пандемія коронавірусу набирає обертів, адже за минулий тиждень кількість інфікованих сягнула понад 7000-8000 хворих за добу. Станом на 5 листопада виявлено 9850 нових випадків COVID-19. В Уряді розглядають посилення карантинних обмежень, наприклад, встановити у магазинах та аптеках окремий час для обслуговування осіб віком від 60 років. Однак і батьків, і учителів найбільше хвилює, чи торкнуться посилені заходи й шкільної системи? 

За словами ексміністерки освіти Ганни Новосад в інтерв’ю онлайн-виданню NV.UA, школи можуть піти на тривалий карантин:

Ми можемо припустити, що кількість хворих в Україні значно більша за офіційні дані, тому локдауну нам не уникнути. 

Ексміністерка зазначила, що учнів початкових класів навчати онлайн складніше, аніж школярів старших класів. Що ж робити із втраченими під час карантину навичками та знаннями? Ганна Новосад зауважила, що якби вона була б у Міністерстві, то разом зі своєю командою пропрацювала, як компенсувати прогалини у знаннях.

Перші невеликі дослідження американців показують, що діти впродовж цього карантину можуть втратити до 1 року їхніх навчальних досягнень, якщо локдаун і карантин триватимуть.

На думку ексміністерки, наслідки в довгостроковій перспективі можуть бути негативним. Тому потрібно думати наперед, а не розв'язувати проблеми з дня на день.

Читайте також:

Масок на всіх вчителів не вистачить: Ганна Новосад про недостатнє фінансування освітньої сфери

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.