Новини
729
22 липня 17:50

Якість освіти не може бути кращою ніж якість підготовки вчителя, – ДСЯО

Суспільство, яке поважає та добре ставиться до педагогів, готове платити їм гідну зарплату.

Якість освіти не може бути кращою ніж якість підготовки вчителя, адже одним з факторів здобуття якісної освіти є належний рівень підготовки вчителів. На цьому наголосив директор департаменту акредитації та моніторингу Державної служби якості освіти України Іван Юрійчук в ефірі радіо «Київ – 98 FM».

За словами директора департаменту акредитації та моніторингу #ДСЯО, ще одним фактором, без якого неможливо отримати якісну освіту, є ставлення суспільства до вчителя, що так чи інакше може виражатися у його зарплаті:

Суспільство, яке поважає та добре ставиться до вчителів, готове платити їм гідну зарплату. І тільки тоді, коли у країни буде хороше ставлення до педагогів, «якісні» люди прийдуть в університети.

Зважаючи на відповідне ставлення соціуму до професії педагога, діти під час вступу у #ЗВО вже обиратимуть не тільки між економічними й правовими галузями, а звертатимуть увагу й на педагогічні. Тобто під час вступу, педуніверситети матимуть абітурієнтів, які отримали на #ЗНО не 105 балів, а зможуть ставити мінімальний бал на рівні 150. У результаті країна отримає розумних дітей, які вступлять до вишів, отримають фах і підуть працювати до школи.

Саме тому, суспільство повинно створити для вчителів такі умови, щоб після 2-3-х років роботи молоді педагоги не пішли зі школи, а будували свою вчительську кар'єру далі. Адже для дитини немає кращого зразка ніж успішний вчитель.

До слова, Юрій Юрійчук підсумував, що найкращим показником якості освіти є здібний випускник, який може вступити у будь-який ЗВО, зокрема і закордонний.

Також вас може зацікавити матеріал: Ресурсна кімната у закладі освіти як спеціально організований простір

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.