Як створити ексклюзивний освітній відеопроєкт: новий онлайн-курс

Новий курс пропонує вчителям широкі можливості для створення освітніх роликів, презентацій, афіш тощо.

Хтось добре сприймає інформацію на слух, а хтось – за допомогою картинок та відео. Готуючись до уроку, кожен учитель намагається підібрати цікаві матеріали так, щоб нова тема сприймалась учнями легко.

Наприклад, невеликі навчальні відео-роз’яснення з певної теми школярі сприйматимуть набагато краще, ніж розділ у підручнику. До того ж, більшість коротких роликів учитель може навчитися створювати самостійно.

Перший крок до успішного навчання обрання правильного курсу. З цією метою на «Всеосвіті» з’явився освітній онлайн-курс – «Цифрові практики Нової української школи: створення освітнього відеопроєкту».

Дистанційний модуль презентує інструкцію-практикум зі створення освітнього відеоконтенту у командній роботі Нової української школи. Пропоновані технології, методики і вправи допоможуть вчителеві створювати креативні зображення, логотипи, буклети тощо у програмі Canva. Розробляти анімаційні відеопрезентації у онлайн редакторі PowToon. Створювати авторський освітній відеоконтент у редакторі Movavi.

Canva – онлайн-платформа для створення інфографіки з використанням дизайнерських шаблонів та анімованих відео. За допомогою тематичних шаблонів, який на онлайн-платформі більше 500, можна створювати презентації, логотипи, афіши, постери до соціальних мереж  тощо. Над дизайном проєкту можна працювати у команді до 10 осіб і зберігати проєкти у зручних для вас форматах: PNG, JPEG чи PDF.

PowToon – інструмент для створення анімованих презентацій. У цьому онлайн-сервісі можна створити відео на основі шаблону або з «чистого аркуша».

Безкоштовні можливості сервісу дещо обмежені: за шаблоном можна створити відео до 45 секунд, а без шаблону – до 5 хвилин. Готові роботи можна безпосередньо завантажувати на YouTube.

Movavi – це програма для створення роликів, кліпів або слайд-шоу. Вона не потребує спеціальних навичок для роботи. Movavi допоможе вам вирішити безліч завдань: монтувати відео, накладати звук, додавати титри, застосовувати фільтри і спецефекти тощо.

Усіма ці інструменти ви опануєте дуже швидко, адже онлайн-курс поділений на 4 основні модулі. Крім обов’язкової теоретичної частини на учасників курсу чекає практична робота з усіма онлайн-платформами. Після закінчення навчання видається Свідоцтво із зазначенням академічних годин.

ТОВ «Всеосвіта» є офіційним суб’єктом підвищення кваліфікації. Лист Міністерства освіти і науки України №4/2181-19 від 30.09.2019 року офіційно підтверджує, що сертифікати та інші документи «Всеосвіти» можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Цей курс може коштувати на 20% менше, якщо ваш заклад освіти офіційно співпрацює із ТОВ «Всеосвіта». 

Навчання стартує 15 листопада, але реєстрація відкрита вже: https://vseosvita.ua/course/tsyfrovi-praktyky-novoi-ukrainskoi-shkoly-stvorennia-osvitnoho-videoproiektu-42.html

Навчайтесь на «Всеосвіті» із задоволенням! 

#онлайн-курс #нуш #відеопроєкт 

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.