Як розпочнеться навчальний рік: МОН і МОЗ готують протоколи роботи шкіл

Усі сценарії стануть відомі протягом 10 днів, заявив Максим Степанов.

Міністерство освіти і науки спільно з Міністерством охорони здоров’я розпочали роботу над сценаріями початку навчального року. Зокрема, розробляються механізми навчання за трьома режимами:

  1. Умови навчання у звичайному режимі.

  2. Умови навчання у дистанційному режимі.

  3. Умови навчання поєднаних двох режимів.

Про це під час брифінгу заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

З Міністерством освіти і науки ми розробляємо відповідні правила й алгоритми. Я думаю, що протягом тижня, максимум 10-ти днів, ми все чітко пропишемо і повідомимо, в який спосіб, за яких умов і як будуть навчатися діти з 1 вересня, — говорить міністр.

Також Степанов додав: важливо, аби діти повернулися до звичайного режиму навчання і щоб пішли до школи 1 вересня, але все залежить від ситуації з карантином.


Вас також може зацікавити: Педагогів "прокачають" у викладанні онлайн: Шкарлет про покращення дистанційної освіти.

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.