Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Можливості платформи Jimu Robot для викладання освітньої робототехніки
»
Взяти участь Всі події

Як працюватимуть школи, у яких немає укриття

Наразі щодо відкриття шкіл у тих чи інших регіонах готується комплексне рішення.

Уже сьогодні в усіх закладах освіти працює інспекція з представників ДСНС, ВЦА, місцевої тергромади щодо наявності можливого бомбосховища.

Інспекція приймає рішення щодо того, наскільки вони підготовлені та чи підготовлені взагалі. Також представники МВС можуть, у тому числі, подавати певні рекомендації, що потрібно зробити, щоб убезпечити присутніх у навчальному закладі.

Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ України Ростислав Смірнов.

Бо необхідно розуміти, що не у всіх школах є підвальне приміщення. Але, знову ж таки, є певні вимоги, як можна зробити такий об’єкт цивільного захисту безпосередньо усередині школи навіть без підвального приміщення. Саме для цього створена ця комісія. І частково наразі, у тому числі, ми робимо певні ревізії по деяких школах і будемо надавати свої рекомендації, — сказав Смірнов.

Він додав, що наразі є питання і щодо того, чи потрібно відкривати усі школи, оскільки наразі багато людей виїхало з України, зокрема багато вчителів, які не можуть проводити навчання.

Окрім того, Смірнов зазначив, що наразі щодо відкриття шкіл у тих чи інших регіонах готується комплексне рішення.

Зокрема, розглядається і можливий варіант щодо того, що будуть певні опорні школи. І ці опорні школи, наприклад, якщо там є і укриття, і багато інших факторів, то вони, можливо, будуть навчатися й у дві або три зміни. Але наразі це все на етапі створення і коригування всіх деталей, — сказав він.

Нагадаємо, через постійні ракетні та артилеристські обстріли росіян керівникам дитячих садочків відповідними спеціалістами була дана рекомендація щодо того, щоб усі спальні місця для дітей були переміщені у підвальні приміщення.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.