Як потрапити до Книги рекордів України завдяки олімпіадам «Всеосвіти»

Торік 12-річний школяр потрапив до Книги рекордів України, здобувши перемогу в дистанційних олімпіадах, серед яких була і «Всеосвіта».

У 2019 році школяр київської гімназії №86 «Консул» Андрій Куделяпотрапив до Книги рекордів України за найбільшу кількість дипломів, отриманих за перемоги в дистанційних олімпіадах зі шкільних дисциплін за 65 днів. 

У ранньому віці Андрій добре опанував абетку, навчився читати та самостійно написав і проілюстрував власну книжку. Та найбільше досягнення школяра – перемога в 37 дистанційних олімпіадах, 26 з яких були від освітнього проєкту «Всеосвіта». 

Всеукраїнські олімпіади «Всеосвіти» – це новий формат олімпіад, доступний для кожного учня у будь-якій точці світу. Школярі мають змогу перевірити знання з будь-якого предмета, миттєво дізнатись свій результат і отримати нагороди з подарунками. Олімпіади проводяться на сайті щосезонно і кожна з них має свою особливість.

Чому Андрій Куделя обрав саме олімпіаду «Всеосвіти» та що думає про них загалом – про це він розповів в інтерв’ю для 4 номера нашого журналу:

Спочатку я спробував одну олімпіаду, потім другу і зрештою вирішив спробувати свої сили в усіх інших, перевірити загальний рівень знань. Це стало для мене справжнім викликом. Дуже зручно, що роботу над помилками можна роздрукувати і передивлятись як нагадування, – поділився рекордсмен. 

На думку 13-річного вундеркінда, олімпіади – один з найефективніших методів досягнення мети, якою б вона не була:

Мені подобається, що  в інтернет-олімпіаді існує робота над помилками: я можу перевірити питання, на які відповів неправильно, й у такий спосіб запам’ятати правильний варіант, – додав школяр.

Андрій Куделя посів призові місця з таких предметів: українська, німецька, англійська мови, математика, інформатика, історія, українська і світова літератури та інші. 


Якщо ваші учні бажають перевірити себе і свій загальний рівень знань, запрошуємо їх до участі в олімпіаді «Всеосвіта Зима-2020». Учні зможуть обрати будь-який предмет (а їх аж 25) та зручний спосіб проходження: онлайн, офлайн і за допомогою мобільного додатку «Всеосвіта: Кабінет учня».

Всі учасники гарантовано отримають подарунки від «Всеосвіти» та стильні особисті нагороди. Найактивніші класи мають змогу виграти презенти від компанії-партнера «Промтехнотоп». 

Хтозна, можливо, наступний рекодсмен чи рекодсменка навчається саме у вашому класі?

 

#олімпіада #рекордУкраїни #школяр #завдання #всеосвітазима2020

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

До ЗНО з ХІМІЇ залишилося:
0
3
міс.
2
0
дн.
0
5
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!