Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Визначаємо психолого-педагогічні адаптації для дітей з різними типами освітніх труднощів
»
Взяти участь Всі події
Київ Новини
86
20 лютого 2019 о 18:55
pdf Роздрукувати

Школяр переміг на 37 олімпіадах і побив рекорд! Вітаємо Андрія зі званням рекордсмена!

Значна частина нагород школяра — за перемоги в олімпіадах від «Всеосвіти».

11-річний школяр з Києва встановив новий рекорд України — хлопець здобув 37 перемог в онлайн-олімпіадах за 65 днів. Серед досягнень Андрія Куделі призові місця з таких шкільних предметів як українська, німецька, англійська мови, математика, інформатика, історія, українська і світова літератури та інші. Секрет свого успіху хлопець пояснює так: він просто любить навчатися, а мама його завжди підтримує.

20 лютого його ім'я внесли до Національного реєстру рекордів України. 

Реєстрація рекорду співпала з Днем народженням «Всеосвіти» і стала чудовим подарунком для всієї команди! Адже значна частина нагород хлопця — за перемоги в наших олімпіадах!

Андрій та його рідні. 

Таку кількість олімпіад почав проходити з власної ініціативи. Про рекорд тоді й не думав, хотів просто перевірити свої знання. Вже коли назбиралася чимала кількість перемог, Андрій вирішив ризикнути та подати заявку до Національного реєстру рекордів.

Я просто знайшов сайт «Всеосвіта», де можна проходити онлайн-олімпіади. Я вирішив пройти їх для інтересу, а потім почав перевіряти свій рівень знань з усіх предметів за 6, 5 і 4 класи. Мама мене підтримувала, — розповідає хлопець.

Інтерес до навчання Андрій почав проявляти в ранньому віці — у три місяці його улюбленою іграшкою стала книжка, у рік він знав Абетку, а в чотири — вільно читав.

Його завжди все цікавило. Мені лишалося тільки підтримувати його інтереси та моральний дух, якщо раптом щось не виходило, — розповідає Марія, мама рекордсмена.

Хлопець мріє стати режисером і вже три роки готує себе до цієї професії: освоює ази відеомонтажу, сценічного мовлення та веде власний youtube канал. Крім цього, шестикласник готує до друку свою першу книжку з ілюстраціями власного авторства «Незнайомці або Як уникнути небезпеки».Вітаємо Андрія зі званням рекордсмена! Реєстрація його рекорду співпала з Днем народженням «Всеосвіти» і стала чудовим подарунком для всієї команди! Ми радіємо разом з Андрієм та неймовірно пишаємося його досягненням! Бажаємо натхнення, реалізації творчих задумів та нових перемог!  

 

Нагадаймо, раніше ми писали, що харків’янин за 11 років навчання не пропустив жодного уроку і встановив рекорд України з відвідування шкільних занять. 

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.